Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 57-320 Polanicy-Zdroju • Wyszukaj najlepszy warsztat z Polanicy-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Jadąc przez Polanicę-Zdrój twoja turbina uległa awarii i potrzebuje pinie regeneracji? Coraz więcej klientów wybiera opcję regeneracji turbin, ponieważ ceny nowego turbo przekraczają często możliwości użytkowników, dlatego też w Polanicy-Zdroju znajduje się warsztat zajmujący się regeneracją uszkodzonych turbin.


W Polanicy-Zdroju można skorzystać z usługi regeneracji turbiny

Samo miasto Polanica-Zdrój położone jest w graniach województwa dolnośląskiego, w powiecie kłodzkim, w dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Gminy sąsiadujące z miastem to: Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko i Szczytna. Najstarsze informacje o Polanicy-Zdroju sięgają roku 1347, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1945. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Polanica-Zdrój to około 17,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6800 osób.

Przez Polanicę-Zdrój można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 388 (Bystrzyca Kłodzka → Polanica-Zdrój → Ratno Dolne).

Do najcenniejszych zabytków miasta Polanica-Zdrój zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wybudowany w 1910 roku w stylu neobarokowym, kaplica pomocnicza pod wezwaniem świętego Antoniego z XVIII wieku, park Zdrojowy z 1906 roku, dworzec kolejowy z 1890 roku. Polanica-Zdrój jest miastem uzdrowiskowym, które słynie z leczenia chorób układu krążenia i przewodu pokarmowego, jak i również zwalczania nałogu tytoniowego. Polanica-Zdrój pochwalić się może również jednym z lepszych warsztatów regeneracji turbosprężarek w mieście, do którego zjeżdżają okoliczni mieszkańcy i firmy. Ceny, które proponuje warsztat, dodatkowo zachęcają do skorzystania właśnie z uch usług. Cennik dla miasta Polanica-Zdrój znajduje się poniżej.

Turbosprężarka po wymianie w autoryzowanej pracowni w Polanicy-Zdroju

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Polanicy-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Polanicy-Zdroju 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Polanicą-Zdrojem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Polanicy-Zdroju 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Polanica-Zdrój 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Polanicy-Zdroju 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Polanica-Zdrój)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Polanicy-Zdroju nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Polanicy-Zdroju do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Polanicy-Zdroju turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-320 Polanica-Zdrój Osiedle na Stoku Kłodzka PZO01N 50.410160/16.516371 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.