Localizations image

Gdzie w (05-500) Nowej Iwicznej zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Nowej Iwicznej i potrzebujesz zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę w szybkim czasie? Polecamy skierować się w Nowej Iwicznej do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin. Do pracowni w Nowej Iwicznej najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwego użytkowania auta przez kierowców lub też z powodu braku oleju czy zanieczyszczeń w układzie olejowym.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbiny w pracowni w Nowej Iwicznej

Jeśli chodzi o samą wieś Nowa Iwiczna, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Lesznowola i w odległości 15 kilometrów od Warszawy. Obecna liczba mieszkańców wsi to około 3090 osób. Wieś Nowa Iwiczna graniczy z miejscowościami takimi jak: Stara Iwiczna, Mysiadło, Piaseczno, Nowa Wola.

Niedaleko wsi Nowa Iwiczna przebiega droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Jeśli chodzi o główne objawy uszkodzenia turbiny, które powinny skierować każdego kierowcę prosto do serwisu, to są to: nagły spadek mocy podczas jazdy, szarpanie podczas jazdy, zwiększony pobór paliwa i oleju silnikowego. W specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Nowej Iwicznej fachowcy w dziedzinie regeneracji turbiny dzięki odpowiednim technologią i nowym oryginalnym częścią przywracają turbinie fabryczne osiągi. Na każdą turbinę jest tu również udzielana roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Oferta pracowni w Nowej Iwicznej opiera się głównie na: szczegółowej diagnostyce, czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji. Cennik dla zainteresowanych klientów wraz z kosztami za regeneracją znaleźć można w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po wyważaniu w warsztacie z Nowej Iwicznej Wyczyszczona w należyty sposób turbina z Nowej Iwicznej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowej Iwicznej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowej Iwicznej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nową Iwiczną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowej Iwicznej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowa Iwiczna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowej Iwicznej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowa Iwiczna)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nowej Iwicznej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowej Iwicznej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowej Iwicznej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-500 Nowa Iwiczna Graniczna WAW89AP 52.096291/21.007650 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.