Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (05-515) Mysiadle • 3 warsztatów z Mysiadła

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Poszukujesz odpowiedniego miejsca do regeneracji uszkodzonych turbosprężarek w Mysiadle? Nasz serwis poleca wybrać się w Mysiadle do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji podzespołów do diesli. Najczęściej do pracowni w Mysiadle trafiają turbiny uszkodzone w wyniki: braku oleju, oleju słabej jakości, niewłaściwego użytkowania auta. Na szczęście pracownia dzięki specjalistycznym maszynom i wysokiej jakości częścią świetnie radzą sobie z każdym z tym uszkodzeń, a w procesie regeneracji przywracają turbinie fabryczne osiągi.


Gdzie w Mysiadle można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Jeśli chodzi o samą wieś Mysiadło, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Lesznowola. Dawniej wieś Mysiadło należała do województwa warszawskiego. Aktualnie wieś posiada w swoich granicach około 3600 mieszkańców. Wieś Mysiadło posiada bardzo bogatą historię i wiele pięknych miejsc do zobaczenia.

W drodze przez Mysiadło można skorzystać z drogi krajowej numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Patrząc na objawy, po których można podejrzewać, że twoja turbina jest uszkodzona, to warto zwrócić uwagę na rzeczy takie jak: nagły spadek mocy podczas jazdy, szarpanie, zbyt duże spalanie. Te sygnały powinny skierować każdego posiadacza diesla do odpowiedniego serwisu czy też pracowni. Oferta specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek jest obszerna i zawiera: szczegółową diagnostykę, czyszczenie, wyważanie, regenerację, a także w razie potrzebny demontaż i montaż turbo. Każda regenerowana tu turbina uzyskuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów oraz wydruk parametrów. Ceny, jakie oferuje serwis w Mysiadle za usługę regeneracji i naprawy turbin znajdują się w cenniku zamieszczonym poniżej.

Układ turbodoładowania po serwisie u specjalistów z Mysiadła Naprawiona turbina samochodowa z Mysiadła

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mysiadle

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mysiadle 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mysiadłem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mysiadła 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mysiadło 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mysiadle 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mysiadło)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Mysiadle nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mysiadła do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mysiadła turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-515 Mysiadło Słowicza MSI031 52.099560/21.023890 Wyszukaj
05-515 Mysiadło Topolowa POP-MSI1 52.096729/21.008240 Wyszukaj
05-515 Mysiadło Dąbrówka Puławska WAW019 52.106541/21.019239 Wyszukaj
05-515 Mysiadło Dąbrówka Puławska WAW204AP 52.106689/21.019630 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.