Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 28-510) Koszycach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Poszukujesz odpowiedniego miejsca do regeneracji uszkodzonej turbosprężarki w Koszycach? W takim razie polecamy skierować się w Koszycach do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin oraz innych podzespołów do diesli. Problem uszkodzonej turbosprężarki dotyka coraz większą liczbę posiadaczy diesli, również tych mieszkających w Koszycach, dla których powstał tu specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek.


Jak przebiega proces regeneracji turbosprężarek w serwisie w Koszycach?

Jeśli chodzi o samo miasto Koszyce, to jest ono położone w granicach województwa małopolskiego, w powiecie proszowickim, w gminie Koszyce, której to miasto jest siedzibą. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Koszyce to około 3,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 830 osób. Pierwsze informacje na temat Koszyc pochodzą z roku 1328, w roku 1374 miasto uzyskało prawa miejskie, które niestety utraciło w roku 1896 i na powrót odzyskało dopiero w roku 2019. W wieku XVI Koszyce był jednym z miast królewskich Korony Królestwa Polskiego. Wśród zabytków Koszyc można wyróżnić piękny park w Koszycach oraz kościół pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny wybudowany w roku 1881.

Przez miasto Koszyce można przejechać, korzystając z drogi krajowej numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom) oraz z drogi wojewódzkiej numer 768 (Jędrzejów → Węchadłów → Skalbmierz → Koszyce → Brzesko).

Ze względu na dobre połączenie drogowe, na ulicach Koszyc nie brakuje aut, a w tym również tych z silnikami diesla. Dlatego też w Koszycach w razie awarii można oddać swoją turbosprężarkę do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis do procesu regeneracji używa nowoczesnych maszyn oraz oryginalnych części co zapewnia przywrócenie turbinie po regeneracji fabrycznych osiągów. Ceny, jakie oferuje serwis w Koszycach za usługę regeneracji i naprawy turbiny znajdują się w cenniku poniżej.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Koszycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Koszycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Koszycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Koszyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Koszyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Koszycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Koszyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.