Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek – 4 warsztatów w 4 miastach – powiat proszowicki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.81

Podczas jazdy w powiecie proszowickim spostrzegłeś, że Twoje turbo wydaje dziwne odgłosy a z tyłu auta widać czarny dym? To może być znak, że turbina uległą uszkodzeniu, jednak za pomocą strony Regeneracja Turbosprężarek szybko wybrniesz z problemu. Powiat proszowicki usytuowany jest w województwie małopolskim, istnieje od 1999 roku, w którym w naszym kraju przeprowadzono reformę administracyjną. Siedziba powiatu jest miasto Proszowice, innym miastem wchodzącym w skład powiatu proszowickiego jest Nowe Brzesko. Powiat proszowicki graniczy z powiatami: brzeskim, bocheńskim, wielickim, krakowskim, miechowskim oraz kazimierskim.


Czy usługa regeneracji turbin po awarii jest dostępna w powiecie proszowckim?

Ciekawostką na temat powiatu proszowickiego jest, że aż ponad 88% jego powierzchni zajmują użytki rolne. W rejon powiatu proszowickiego dojedziemy następującymi drogami: drogą krajową numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), drogą wojewódzką numer 775 (SłomnikiProszowiceNowe Brzesko → Ispina) oraz drogą wojewódzką numer 776 (Kraków → Proszowice → Kazimierza WielkaBusko-Zdrój). W powiecie proszowickim warto, chociaż na chwilę zatrzymać się, aby zobaczyć interesujące miejsca, do których należą: rezerwat przyrody Wiślisko Kobyle, Pałac Śmiłowice, Kościół parafialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Jana Chrzciciela oraz kapliczkę brogową w Nowym Brzesku. Poza ciekawymi zabytkami w powiecie proszowickim natknąć się można na słynny autoryzowany warsztat mechaniczny zajmujący się naprawą oraz regeneracją turbosprężarek samochodowych. Turbina w naszych samochodach odgrywa niezwykle ważną rolę, ponieważ dzięki niej nasze auta znacznie mniej palą, co za tym idzie, pomagają oszczędzać pieniądze. Niestety czasami zdarza się tak, że turbosprężarka nas zawodzi i aby poprawnie działała, musimy oddać ją do regeneracji. W powiecie proszowickim na szczęście nie ma z tym problemu, gdyż okoliczni mechanicy chętnie pomagają w usuwaniu usterek turbo.

Cennik usług to jest: czyszczenie turbo, rozbiórka turbin oraz ustalenie przyczyny jej uszkodzenia, wymiana zmiennej geometrii, regeneracja, remont oraz naprawa turbosprężarek samochodowych dla wszystkich marek w powiecie proszowickim znajduje się w tabeli pod artykułem.

Turbina przed oddaniem do klienta w pracowni, powiat proszowicki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat proszowicki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat proszowicki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat proszowicki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat proszowicki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat proszowicki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat proszowicki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat proszowicki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat proszowicki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat proszowicki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-120 Nowe Brzesko Targowa NBR01G 53.655071/18.725269 Wyszukaj
32-100 Proszowice Zagrody 3 Maja PRO01MP 50.190868/20.298170 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.