Localizations image

Kod 39-331 Chrząstów – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Chrząstowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Jesteś posiadaczem auta z silnikiem diesla we wsi Chrząstów, a twoja turbina właśnie uległa awarii? Skieruj się w takim razie w Chrząstowie jak najszybciej do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Warsztat w Chrząstowie codziennie regeneruje dziesiątki uszkodzonych turbin z różnych przyczyn, dlatego też żadna turbina nie jest dla warsztatu problemem. Atuty warsztatu w Chrząstowie to: profesjonalna obsługa, praca na nowych oryginalnych częściach, używanie specjalistycznych maszyn do regeneracji i udzielanie dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów na zregenerowane turbosprężarki.


W warsztacie w Chrząstowie możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek

Jeśli chodzi o samą wieś Chrząstów, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie mieleckim, w gminie Mielec. We wsi Chrząstów mieszka aktualnie około 700 osób. W latach 1975-1998 wieś Chrząstów należała administracyjnie do granic województwa rzeszowskiego. Gmina Mielec, w której leży wieś Chrząstów ma powierzchnię około 120 kilometrów kwadratowych, a łączna liczba mieszkańców wszystkich sołectw to około 13200 osób.

Obok wsi Chrząstów biegnie droga wojewódzka numer 983 (Sadkowa Góra → Mielec) oraz droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

W związku z dobrym połączeniem drogowym w Chrząstowie nie brakuje aut, a w tym diesli z turbiną do regeneracji. Z tego właśnie względu w Chrząstowie powstał autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, który świadczy usługi regeneracji turbin. Do usług warsztatu w Chrząstowie zaliczyć można: diagnostykę, czyszczenie, regulację i regenerację turbo. Cennik dla wsi Chrząstów z szacowanymi kosztami za naprawy został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny ChrząstówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Chrząstowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Chorzelów 106
Kod pocztowy: 39-331, Chorzelów
Współrzędne GPS:
N 50° 20' 4.981'' E 21° 26' 38.781''

Turbosprężarka po wizycie w ASO w autoryzowanym serwisie w Chrząstowie Naprawiona i zregenerowana turbina z Chrząstowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chrząstowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chrząstowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chrząstowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chrząstowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chrząstów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chrząstowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chrząstów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.