Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 36-040 Boguchwała

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

W mieście Boguchwała regeneracja uszkodzonych turbosprężarek nigdy nie była prostsza, a wszystko dzięki nowemu serwisowi regeneracji turbosprężarek w mieście. Szczegółowa diagnostyka turbiny może być przeprowadzona tylko przy użyciu specjalistycznych maszyn, dlatego też serwis w Boguchwale cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu właśnie na specjalistyczne maszyny i najwyższą jakość wykonania usług czyszczenia, wyważania i regeneracji turbin.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Boguchwale

Samo miasto Boguchwała położone jest w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie rzeszowskim, na Podgórzu Rzeszowskim, nad Wisłokiem i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Boguchwała. Miasto zostało założone w XIV wieku przez Piotraszewskiego, prawa miejskie Boguchwała zdobyła po raz pierwszy w roku 1728, utraciła w 1772 i ponownie odzyskała w 2008 roku. Powierzchnia, jaką zajmuje Boguchwałą to około 9 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób. Najcenniejsze zabytki miasta Boguchwała to: zespół pałacowo-parkowy, kościół pod wezwaniem Stanisława Biskupa i Męczennika, kapliczka z figurą Chrystusa z 1905 roku, stary kościół parafialny świętego Stanisława z XVIII wieku.

Przez Boguchwałę przebiega droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Miasto Boguchwała jest głównie ośrodkiem przemysłu elektrotechnicznego i energetycznego, ale na wyróżnienie zasługuje oczywiście serwis regeneracji turbosprężarek, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród posiadaczy diesli. Serwis w Boguchwale regeneruje wszelkiego typu turbiny, uszkodzone z różnych przyczyn. Ceny, jakie proponuje serwis za regenerację turbin, dodatkowo zachęcają do skorzystania z usług regeneracji, zamiast zakupu nowej części. Cennik dla miasta Boguchwała znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo przed wymianą na stole w laboratorium w Boguchwale Dokładnie wyczyszczone turbo przez specjalistów w Boguchwale

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Boguchwale

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Boguchwale 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Boguchwałą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Boguchwały 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Boguchwała 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Boguchwale 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Boguchwała)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Boguchwale nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Boguchwały do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Boguchwały turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
36-040 Boguchwała Koło Gościńca Suszyckich BOH01A 49.982128/21.938869 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.