blog

Turbosprężarki Kraków

12 października 2018

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
Regeneracja turbosprężarek

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

TURBOSPRĘŻARKI KRAKÓW | Bosch Diesel Service – Regenerujemy turbiny z Krakowa | Melett warsztaty.

Kraków to stolica województwa małopolskiego, a także jedno z największych miast w Polsce oraz najdłużej sprawująca swoje stanowisko była stolica kraju.

Miasto ulokowane zostało w północnej części województwa małopolskiego, które wyróżnia się dużymi różnicami wysokości i malowniczymi krajobrazami, a także dużą ilością żyznej gleby. Kraków jest potężnym krajowym centrum kulturalnym, usługowym i edukacyjnym, a także bardzo ważnym ośrodkiem przemysłowym i usługowym. Miasto rozciąga się na obszarze 326,85km2, zamieszkiwanym przez około 760 000 osób, co czyni go drugim, zarówno pod względem ludności jak i rozmiarów, w Polsce. Znajdują się aż 23 uczelnie wyższe, w tym najstarszy w kraju-Uniwersytet Jagielloński, a także Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki czy Uniwersytet Rolniczy imienia Hugona Kołłątaja. W Krakowie znaleźć można wiele zabytków architektonicznych, jak na przykład cała stara część miasta i wpisany na listę UNESCO Zamek Królewski na Wawelu, a także wiele dzieł sztuki, w tym jeden z najsłynniejszych obrazów na świecie, „Damę z gronostajem” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście znajduje się wiele zakładów przemysłowych, takich jak zakłady teletechniczne „Telos”, Krakowskie Zakłady Przemysłu Gumowego „Stomil”, Polfa-Kraków czy Nowa Huta. Nieopodal Krakowa położone są kopalnie soli w Wieliczce i Bochni. Miasto jest także bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym, krzyżują się tu drogi krajowe numer 7, 44, 75, 79 oraz 94, a na południowym skraju miasta przebiega będąca częścią transeuropejskiej trasy E40 autostrada A4, łącząca granice po zachodniej i wschodniej stronie Polski.

Duże zagęszczenie ludności i ruch tramwajowy powodują tu często spore korki, które są bardzo szkodliwe dla samochodów posiadających pod maską układ turbodoładowania, dlatego też zdarzają się tu często awarie turbosprężarek. W takim przypadku wymiana na nowy egzemplarz jest niezwykle kosztowna i często niemożliwa, a zakup używanego urządzenia wiąże się z potencjalnym ryzykiem jego awarii już po kilkunastu-kilkudziesięciu kilometrach od założenia. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem w przypadku uszkodzenia turbosprężarki jest jej regeneracja, która jest mniej kosztowna od zakupu nowej, lecz równie bezpieczna. 

Regeneracja turbo - gdzie?

W celu przeprowadzenia naprawy układu turbodoładowania należy oddać urządzenie do wyspecjalizowanego w regeneracji turbosprężarek TURBOserwisu Bosch Diesel Service Pawlik, który posiada zarówno wykwalifikowanych fachowców, jak i wymagany do takiego zabiegu osprzęt, dzięki któremu pracownicy będą w stanie dokonać odpowiedniej diagnostyki i napraw, niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Po wykonaniu naprawy, a w szczególności wymiany rdzenia turbosprężarki, należy urządzenie wyważyć oraz, w przypadku urządzeń posiadających technologię zmiennej geometrii kierownic turbiny(VGT, VNT, VTG), wyregulować nastaw łopatek, czego dokonać mogą jedynie odpowiednio wyszkoleni mechanicy posiadający wyważarki i resztę wymaganego zaplecza narzędziowo-maszynowego. Oddanie turbosprężarki do profesjonalnego serwisu MELETT turbo gwarantuje jej długą żywotność po przeprowadzonej regeneracji.

Jeżeli mieszkasz w okolicy Krakowa – Wieliczka, Skawina, Dobrzyce, Myślenice, Kasina Wielka, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Sucha Beskidzka, Wadowice, Przytkowice, Zator, Kęty, Oświęcim, Bieruń, Jaworzno, Mielec, Oleśnica, Olkusz, Wolbrom, Miechów, Sędziszów, Wodzisław, Książ Wielki, Jędrzejów, Podzamcze, Szczekociny, Chmielnik, Pińczów, Busko Zdrój, Wiślica, Kazimierza Dolna, Proszowice, Nowe Brzesko, Niepołomice, Bochnia, Brzesko, Nowy Wiśnicz, Wojnicz, Tarnów, Tuchów, Zakliczyn, Ciężkowice, Pilzno, Biecz, Gorlice, Stróże, Grybów, Nowy Sącz, Stary Sącz, Jaworzno, Mielec, Oleśnica, Kolbuszowa, Rytro, Piwniczna Zdrój, Szczawnica, Tymbark, Nowy Targ, Korbelów, Krynica Zdrój, Wysowa Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Żabno, Szczucin, Pacanów, Połaniec, Dębica, Ropczyce, Sandomierz, Tarnobrzeg możemy odebrać turbosprężarkę naszym kurierem wystarczy zadzwonić pod numer 609707060.

Oceń wpis Aktualna ocena:  5.00

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 5.00
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Adam
2023-01-24 09:54:05
Regeneracja turbosprężarek w Krakowie polega na naprawie lub odnowieniu turbosprężarki, która jest uszkodzona lub zużyta. Proces ten obejmować może czyszczenie, ale także naprawę lub wymianę poszczególnych części, takich jak łożyska, wałki lub kompresor. Celem jest przywrócenie turbosprężarki do pełnej sprawności, co pozwala na poprawę wydajności silnika oraz oszczędność paliwa. Cena za tę usługę może się różnić w zależności od firmy, która ją oferuje oraz stopnia uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki. Z reguły jest to tańsze rozwiązanie niż zakup nowej turbosprężarki. Zaleca się, aby przed podjęciem decyzji o regeneracji, skontaktować się z kilkoma firmami oferującymi te usługi w celu uzyskania różnych ofert cenowych. W Krakowie istnieje wiele specjalistycznych firm, które oferują usługi regeneracji turbosprężarek.
Jarek
2020-03-04 15:56:30
Ostatnio konieczna była u mnie regeneracja turbiny. Wszystko super i cena również.
Vladomir
2019-08-28 13:39:12
Niestety Kraków nie sprzyja turbinie, dlatego też cieszę się, że regenerujecie turbo w Krk

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi