Localizations image

62-067 Rakoniewice • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Rakoniewic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz najlepszego miejsca do regeneracji turbin w mieście Rakoniewice? W takim razie wybierz w Rakoniewicach specjalistyczną pracownię regeneracji turbosprężarek. Pracownia ta słynie ze specjalistycznych maszyn, wysokiej jakości wykonania usług i profesjonalnej kadry pracowniczej, dlatego też większość osób z miasta i okolic w razie problemu z turbiną kieruje się właśnie tu. Jak wiadomo nowa turbina to dosyć duży wydatek, dlatego też opcja regeneracji jest chętnie wybierana przez klientów pracowni, co jest związane również z tym, że pracują tu na nowych oryginalnych częściach i udzielają dwunastomiesięcznej gwarancji.


Gdzie w Rakoniewicach szybko zregenerować turbinę?

Samo miasto Rakoniewice położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie grodziskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Rakoniewice. Powierzchnia, jaką zajmują Rakoniewice to około 3,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3580 osób. Rakoniewice zostały założone w roku 1252, natomiast prawa miejskie uzyskały dopiero w roku 1662 w wyniku starań wojewody Krzysztofa Grzymułtowskiego. Zabytki Rakoniewic, które warto zobaczyć to: kościół z 1763 roku będący aktualnie Wielkopolskim Muzeum Pożarnictwa, kościół świętego Marcina i świętego Stanisława Biskupa w Rakoniewicach z 1797 roku, eklektyczny pałac z XIX wieku z parkiem i zabudowaniami gospodarczymi, liczne domy z pierwszej połowy XVIII wieku.

Przez Rakoniewice można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 305 (Bolewicko → Nowy TomyślWolsztynWschowa → Wroniniec), wojewódzka numer 312 (Rakoniewice → Czacz), krajowa numer 32 (Gubinek → Połupin → Zielona Góra → SulechówWolsztynStęszew).

Oczywiście ponownie zachęcamy do skorzystania z usług regeneracji turbosprężarek w specjalistycznej pracowni w razie awarii turbiny. Dla niezdecydowanych w tabeli poniżej został zamieszczony cennik wraz ze szczegółowymi cenami za usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin.

Układ turbodoładowania przed pakowaniem w profesjonalnym serwisie z Rakoniewic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rakoniewicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rakoniewicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rakoniewicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rakoniewic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rakoniewice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rakoniewicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rakoniewice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Rakoniewicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Rakoniewic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Rakoniewic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-067 Rakoniewice Krystyny RAK01G 52.139580/16.275061 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.