Localizations image

Regeneracja turbosprężarki Warszawa

Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Oceń:
/ Aktualna ocena:

Naprawa Turbosprężarek WARSZAWA – SerwisTurbo MELETT – naprawa turbiny MAZOWIECKIE

Warszawa to najważniejsze miasto w Polsce, będące zarówno jego stolicą, jak i największą metropolią w kraju. Jest to też jedyna miejscowość na terenie RP, której ustrój określony jest odrębną ustawą.

Naprawa turbosprężarek - naprawiona turbosprężarka z Warszawy
Naprawa turbosprężarek Warszawa

 

Miasto stołeczne jest ważnym nie tylko w Polsce, ale i całej Europie ośrodkiem naukowym, kulturalnym, gospodarczym i naukowym. Jest także głównym i największym węzłem transportowym Mazowsza. Warszawa ulokowana jest na Nizinie Środkowomazowieckiej, w centralnej części biegu Wisły – największej rzeki w Polsce. Jest to także jedyna w Europie stolica, która położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie parku narodowego. Miasto jest głównym elementem monocentrycznej aglomeracji warszawskiej, w której mieszka nawet do 3 milionów osób w obrębie około dwudziestu miast. W samej Warszawie stale zameldowanych jest 1 735 442 mieszkańców, ulokowanych na obszarze 517,24km2, co zdecydowanie jest najwyższym wynikiem wśród wszystkich miast w Polsce.


Regeneracja turbin Warszawa

Regeneracja turbin - zregenerowana turbina z Warszawy
Regeneracja turbin Warszawa

 

W Warszawie krzyżuje się 6 dróg krajowych, 3 ekspresowe i aż 14 dróg wojewódzkich. Miasto jest drugim, po Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, ośrodkiem przemysłowym w Rzeczypospolitej, w którym swoje siedziby ulokowała 1/12 przedsiębiorstw zarejestrowanych w kraju. Do największych zakładów przemysłowych w Warszawie należą centra produkcyjne takich spółek jak E. Wedel, Polfa Tarchomin, Procter & Gamble czy ArcelorMittal. W tak potężnej metropolii z pewnością znajduje się spora liczba samochodów z turbodoładowanymi silnikami. Przewagą takich konstrukcji jest lepsza charakterystyka i wyższa kultura pracy oraz zdecydowanie lepsze osiągi i zmniejszona emisja spalin. Nowe generacje układów turbodoładowania tworzone są z pomocą niebywale wytrzymałych na wysokie temperatury, korozję i ścieranie stopów i materiałów, takich jak MarM247, tytan, Ni-Resist czy Inconel. Takie konstrukcje zapewniają wysoką trwałość i bardzo długi czas pracy przed pojawieniem się pierwszych oznak wyeksploatowania, jednak ciągłe zwiększanie wydajności oraz zastosowanie systemów kierowania spalin, takich jak technologia zmiennej geometrii kierownic turbiny, czy też zawór upustu spalin(wastegate), powodują znacznie podwyższoną wrażliwość na zanieczyszczenia i brak odpowiedniego olejowania poszczególnych komponentów turbosprężarek. Doprowadza to do różnego rodzaju usterek i awarii, na których zniwelowaniu najlepiej znają się wyspecjalizowane Turboserwisy ASO MELETT Bosch-Diesel-Service Pawlik, zajmujące się regeneracją układów turbodoładowania. W takich zakładach pracują odpowiednio przeszkoleni profesjonaliści, korzystający z wymaganych narzędzi i maszyn. Potrafią oni nie tylko dotrzeć do przyczyny awarii(co bywa trudne ze względu na fakt, iż większość uszkodzeń w układach turbodoładowania spowodowanych jest przez wadliwość innych podzespołów), ale też odpowiednio wyregulować urządzenie i wyważyć rdzeń turbosprężarki. Wykonanie tych czynności jest absolutnie niezbędne dla dobrego działania układu przez wiele lat.

Komentarze

erni 2019-08-29 15:28:46

No w dużych miastach rzy takich korka to nie ma co się dziwić, że się turbo psuje.

warszawiak 2019-08-22 14:58:32

Wielkie miasto i codziennie korki, a w nich tysiące samochodów... Dobrze, że jest fachowy salon gdzie można zregenerować turbosprężarkę bez długiego czasu oczekiwania

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Regulacja turbiny – środek do czyszczenia turbiny – 1,9 tdi 02 października 2018

Regulacja turbiny – środek do czyszczenia turbiny – 1,9 tdi

Zaburzenia ciśnienia, a regulacja turbiny – środki do czyszczenia turbiny –...

Turbina Samochodowa – Bosch Car Service - Pawlik 02 października 2018

Turbina Samochodowa – Bosch Car Service - Pawlik

Regeneracja turbiny w Bosch Car Service Pawlik Turbina to nieodłączny element...

Islandia (IS) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Islandii (Ísland) – cała Europa 16 kwietnia 2019

Islandia (IS) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Islandii (Ísland) – cała Europa

Najnowocześniejsza i największa w Polsce specjalistyczna pracownia regeneracji...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.