Localizations image

Kod 28-400 Podłęże – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Podłężu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w Podłężu jest możliwa regeneracja turbosprężarek? Tak, oczywiście, że w Podłężu można zregenerować swoją turbosprężarkę i to w najlepszej cenie w okolicy. Taką ofertę w Podłężu posiada specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która to posiada wieloletnie doświadczenie w regeneracji turbo i innych podzespołów do diesli. Ceny, jakie oferuje pracownia, są najtańsze w okolicy, co wynika z posiadania specjalistycznych maszyn do regeneracji turbo, które pozwalają przyśpieszyć regeneracją i zminimalizować koszty regeneracji. Do pracowni w Podłężu najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwej eksploatacji auta, która wynika z nieregularnej wymiany oleju, oleju złej jakości i zanieczyszczeń w układzie olejowym, co w przypadku większości klientów związane jest z brakiem czasu.


Regeneracja i naprawa turbin możliwa w Podłężu

Jeśli chodzi o Podłęże, to jest to wieś położona w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie pińczowskim i w gminie Pińczów. Wieś Podłęże położona jest w odległości 4 kilometrów od Pińczowa. Pierwsze zapiski na temat Podłęża pochodzą z Kroniki Jana Długosza z roku 1441.

Przez gminę Podłęże oraz wieś nie przebiega żadna większa droga, ale obok wsi przebiega droga wojewódzka numer 766 (Morawica → Kije → Pińczów → Węchadłów).

Jeśli podczas jazdy twoim dieslem słyszysz świst lub gwizd, podczas jazdy odczuwasz spadek mocy auta, a spalanie podczas jazdy diametralnie się zwiększyło, to może być to oznaka uszkodzonej turbiny. Na szczęście w Podłężu ten problem rozwiązuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje usługi takie ja: diagnostyka, czyszczenie i regeneracji turbiny. Dodatkowo pracownia pracuje na nowych i oryginalnych częściach, które zapewniają w połączeniu ze specjalistycznymi maszynami odzyskanie przez turbinę fabrycznych osiągów. Pracownia w Podłężu na każdą zregenerowaną turbinę oferuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów pracowni w Podłężu wraz z kosztami za usługę regeneracji i naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.Turbosprężarka po wymianie u fachowców z Podłęża

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Podłężu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Podłężu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Podłężem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Podłęża 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Podłęże 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Podłężu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Podłęże)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Podłężu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Podłęża do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Podłęża turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-400 Podłęże Podłęże 50A POP-POE1 50.556320/20.547800 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.