Localizations image
Strona główna / Aktualności / Regeneracja Turbosprężarek Częstochowa – Melett TURBO-SERWIS

Regeneracja Turbosprężarek Częstochowa – Melett TURBO-SERWIS

TURBO-SERWIS MELETT - Regeneracja turbosprężarek Częstochowa | naprawa turbiny w Częstochowie - TurboWarsztat

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Częstochowa jest dużym miastem znajdującym się na obszarze województwa śląskiego, położonym nad Wartą i będącym ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i religijnym, co wpływa na ilość jeżdżących po niej samochodów z turbosprężarkami.

Miasto to znajduje się na obszarze Wyżyny Śląsko-Krakowskiej i zajmuje 159,71km2, dzięki czemu Częstochowa zajmuje dwunaste miejsce wśród największych miast pod względem powierzchni w Polsce. Wraz z ościennymi gminami tworzy aglomerację częstochowską, zaś samodzielnie funkcjonuje jako największy ośrodek gospodarczy, administracyjny i przemysłowy w północnej części województwa śląskiego, zamieszkiwany przez około 231 115 osób. Nie zachował się żaden dokument z dokładną datą nadania Częstochowie praw miejskich, jednakże wydarzenie to miało miejsce między 1370 a 1377 rokiem. Dzięki swojej długiej historii miasto posiada wiele zabytków i atrakcji turystycznych, w tym tłumnie odwiedzany zespół klasztorny na Jasnej Górze, który jest także jednym z najważniejszych miejsc wyznaniowych i pielgrzymkowych w całej Europie.

Na terenie należącym do Częstochowy funkcjonuje obecnie około 26 tysięcy przedsiębiorstw, wśród których największe znaczenie ekonomiczne mają duże centra przemysłu metalurgicznego i samochodowego, takie jak ISD Huta Częstochowa, będąca największym dostawcą blachy okrętowej w kraju, CSF Poland, CGR Polska, Odlewnia Żeliwa Wulkan, Dospel, Koksownia Częstochowa Nowa, TRW Automotive czy należące do światowego lidera w produkcji układów hamulcowych do samochodów osobowych zakłady Brembo Poland. Częstochowa znajduje się na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 1(Gdańsk – Cieszyn-Boguszowice), 43(Wieluń-Częstochowa), 46(Kłodzko-Szczekociny) i 91(Gdańsk-Częstochowa), które połączone są z drogami o znaczeniu wojewódzkim, oznaczonymi numerami 483, 491, 494, 786 i 908.

Ważne położenie pod względem tranzytu, duże centra produkcyjne i kluczowe znaczenie religijne mają ogromny wpływ na ilość przemieszczających się po Częstochowie aut z turbosprężarkami, które pomagają im zwiększać wydajność jednostek napędowych, co przekłada się także na zwiększenie osiągów pojazdu. Dzięki turbosprężarkom różnice wysokości w Częstochowie i okolicach nie stanowią dla samochodów najmniejszej przeszkody, ponieważ posiadają one lepszy moment obrotowy i dzięki kompresji powietrza są mniej zależne od jego ciśnienia atmosferycznego. Dodatkowym atutem turbodoładowanych pojazdów poruszających się po Częstochowie jest fakt, że nie tylko mają mniejsze spalanie, ale też emitują mniej szkodliwych substancji do atmosfery.

Turbosprężarki nie są jednak urządzeniami idealnymi, ponieważ są wrażliwe na niewłaściwą eksploatację i nieszczelności układów i filtrów, przez które dostają się do turbosprężarki różne drobiny, mogące doprowadzić do poważnych uszkodzeń wewnątrz urządzenia. W takiej sytuacji bardzo ważne jest podjęcie natychmiastowych kroków celem diagnostyki i Turbo-serwisu MELETT, który często jest możliwy do wykonania poprzez regenerację rdzenia turbosprężarki.

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Regeneracja turbosprężarek Kielce 02 października 2018

Regeneracja turbosprężarek Kielce

Regeneracja turbosprężarek Kielce NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK KIELCE |Świętokrzyskie...

Turbosprężarka - co to jest turbosprężarka? działanie turbosprężarki 02 października 2018

Turbosprężarka - co to jest turbosprężarka? działanie turbosprężarki

Turbosprężarka Co to jest turbosprężarka? Działanie turbosprężarki. Udostępnij Łopatki...

Turbiny samochodowe regeneracja – skup / sprzedaż, Poznań, Wrocław, Mielec 02 października 2018

Turbiny samochodowe regeneracja – skup / sprzedaż, Poznań, Wrocław, Mielec

Skup – Sprzedaż | Turbiny samochodowe regeneracja – Poznań, Wrocław, Mielec,...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.