Localizations image

62-420 Strzałkowo • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Strzałkowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja uszkodzonej turbiny w Strzałkowie jest możliwa w najlepszej cenie w okolicy! Taką ofertę w Strzałkowie może zaproponować specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin i innych podzespołów diesla. Przebieg regeneracji turbiny jest bardzo złożony, dlatego też takie działania warto zostawić fachowcom, tak aby nie narażać się na koszty związane z zakupem nowej turbiny, której cena to nawet kilka tysięcy złotych.


Czy w Strzałkowie można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o samą wieś Strzałkowo, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie słupeckim, w gminie Strzałkowo, której to wieś jest siedzibą. Liczba mieszkańców wsi Strzałkowo to około 5340 osób. W odległości 4 kilometrów od Strzałkowa leży miasto Słupca, a w odległości 70 kilometrów miasto Poznań. Pierwsze wzmianki na temat wsi Strzałkowo sięgają wieku X oraz wieku XI, a wśród zabytków wsi Strzałkowo wyróżnić można obiekty takie jak: kościół świętej Doroty wybudowany w roku 1934 oraz park dworski wybudowany w połowie XIX wieku.

Przez wieś Strzałkowo przebiega droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn).

Jak regeneracja turbo w Strzałkowie, to tylko w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Dlatego, że pracownia ze Strzałkowa proces regeneracji przeprowadza przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części prosto od producenta, co zapewnia przywrócenie turbinom fabrycznych osiągów. Oferta pracowni w Strzałkowie obejmuje: diagnostykę, czyszczenie, wyważanie i regenerację turbo. Cennik dla klientów pracowni ze Strzałkowa wraz z szacowanymi kosztami za regenerację i naprawę znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po wymianie na stole w laboratorium w Strzałkowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Strzałkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Strzałkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Strzałkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Strzałkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Strzałkowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Strzałkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Strzałkowo)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Strzałkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Strzałkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Strzałkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-420 Strzałkowo Andrzejewskiego STZ01N 52.312210/17.815430 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.