blog

Regeneracja turbin Kraków

2 października 2018

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
pracownia regeneracji turbo

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

1. Naprawa turbosprężarek w Krakowie – Turbo Serwis Melett

Kraków, liczący sobie 326,85 kilometrów kwadratowych powierzchni i około 760 000 mieszkańców, należy do ścisłej czołówki największych miast w Polsce.W ścisłym kontraście stoją w Krakowie wiekowe zabytki i najnowocześniejsze w kraju pracownie regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych, również do silników diesla.

Naprawa turbosprężarek w Krakowie

2. Regeneracja turbin Kraków

Miasto położone jest w malowniczym województwie Małopolskim, wyróżniającym się sporymi różnicami wysokości i pięknymi krajobrazami, a także wieloma zabytkami architektonicznymi. Znajdziemy w nim piękny rynek, rozległe stare miasto, a także wpisany na listę UNESCO Zamek Wawelski, będący dawną siedzibą królów. Wokół miasta rozciągają się żyzne ziemie, idealnie nadające się do wszelkich upraw. Kraków to krajowe centrum kulturalne, edukacyjne, usługowe i turystyczne. Na jego terenie znajduje się jeden z kluczowych węzłów komunikacyjnych w Polsce, a także wiele ośrodków przemysłowych, takich jak Nowa Huta, zakłady teletechniczne „Telos”, Krakowska Fabryka Kabli, Krakowskie Zakłady Przemysłu Gumowego „Stomil”, zakład farmaceutyczny „Polfa” czy niedaleko położone kopalnie soli w Wieliczce i Bochni.

Niestety, często występują tu korki, co nie jest zdrowe dla jednostek napędowych wyposażonych w turbodoładowanie. Częste i gwałtowne zmiany obrotów silnika mogą owocować złym olejowaniem turbiny, powodującym jej przegrzanie lub zatarcie. Przyczyną uszkodzenia turbiny samochodowej może być również nieprawidłowa eksploatacja pojazdu oraz nieregularne wymiany oleju, filtru oleju i filtru powietrza. Kiedy dojdzie do awarii, najlepszym rozwiązaniem jest regeneracja turbiny w Krakowie.

Regeneracja turbin Kraków

Czyszczenie turbo Kraków

Regeneracja polega na rozebraniu, wypiaskowaniu i wyczyszczeniu ultradźwiękowemu wszystkich elementów turbosprężarki. Następnie są one poddawane dokładnemu sprawdzeniu i wymianie uszkodzonych części na nowe. Przy ponownym składaniu urządzenia konieczne jest wykonanie pomiarów i, w razie konieczności, korekta jego wyważenia. Dzięki regeneracji turbiny możemy zaoszczędzić nawet czterokrotnie w porównaniu do kupna nowej turbosprężarki bo cena jest nie do zaakceptowania nienaturalnie wysoka (KKK, GARRETT), doprowadzając do pierwotnego stanu nasze uszkodzone urządzenie. Regeneracja pozwala również na dokładniejsze sprawdzenie przyczyny uszkodzenia doładowania, dzięki czemu możemy zapobiec przyszłym awariom. W ASO Bosch Diesel Service Pawlik (warsztat Melett) oferujemy regenerację na oryginalnych częściach Melett, wykonywaną w ściśle określonych warunkach. Korzystamy jedynie z najnowocześniejszych urządzeń, wykorzystywanych także przez producentów turbosprężarek. Nasza specjalizacja to auta z grupy WAG SKODA, SEAT, AUDI, VW, VOLVO V40 i MAZDA 2,4 2,0 1,9 TDI B5 56 passat i a4 a6 a2 a3. Każdy klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję i protokół z wyważania.

Czyszczenie turbo Kraków
Oceń wpis Aktualna ocena:  5.00

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 5.00
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Przemek
2023-01-24 13:36:32
Regeneracja turbin jest procesem naprawy lub odnawiania turbosprężarki. W Krakowie istnieje wiele firm specjalizujących się w regeneracji turbin. Regeneracja turbin polega na usunięciu uszkodzeń i zanieczyszczeń z turbosprężarki, a także na wymianie uszkodzonych części. Proces regeneracji może obejmować czyszczenie kierownicy turbiny, wymianę łożysk, uszczelniaczy, uszczelnień, naprawę układu dolotowego powietrza, czy też naprawę/wymianę układu wydechowego. Firmy specjalizujące się w regeneracji turbin mogą oferować usługi w zakresie naprawy, wymiany lub regeneracji turbosprężarek zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, czy też maszyn budowlanych. Przed wyborem firmy warto porównać ceny, opinie oraz doświadczenie firmy, a także sprawdzić czy posiadają odpowiednie zaplecze techniczne, specjalistyczne narzędzia, oraz czy pracują na oryginalnych częściach zamiennych.
Andrii v
2022-11-20 12:36:37
gwiżdże turbina bmw e601 525 ile będzie kosztować naprawa i ile będzie trwała ta procedura. Bond_x@i.ua
Artur
2021-11-26 12:23:43
super, że w Krakowie można zregenerować turbo, chciałbym się umówić jak najszybciej. Ile czasu trzeba czekać na termin? Ile czasu zajmuje cały proces? Czy jeśli podjadę samochodem po umówieniu terminu, to zrobicie mi regenerację w ciągu jednego dnia, abym nie musiał wracać? Czy przy warsztacie w Krakowie jest miejsce żeby można było sobie usiąść i poczekać na naprawę?
Natka23
2020-03-04 13:41:43
Polecam! Najlepsze miejsce do naprawy turbin w Małopolsce!
Michalina
2019-08-27 13:58:27
Mieszkam w Krakowie od niedawna, gdzie mogę podjechać, aby zregenerować moje turbo?

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi