Localizations image

Regeneracja turbin Kraków

Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Naprawa turbosprężarek w Krakowie – Turbo Serwis Melett

Kraków, liczący sobie 326,85 kilometrów kwadratowych powierzchni i około 760 000 mieszkańców, należy do ścisłej czołówki największych miast w Polsce. W ścisłym kontraście stoją w Krakowie wiekowe zabytki i najnowocześniejsze w kraju pracownie regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych, również do silników diesla.

 

Naprawiona w Krakowie turbosprężarka
Naprawa turbosprężarek w Krakowie

 


Regeneracja turbin Kraków

Miasto położone jest w malowniczym województwie Małopolskim, wyróżniającym się sporymi różnicami wysokości i pięknymi krajobrazami, a także wieloma zabytkami architektonicznymi. Znajdziemy w nim piękny rynek, rozległe stare miasto, a także wpisany na listę UNESCO Zamek Wawelski, będący dawną siedzibą królów. Wokół miasta rozciągają się żyzne ziemie, idealnie nadające się do wszelkich upraw. Kraków to krajowe centrum kulturalne, edukacyjne, usługowe i turystyczne. Na jego terenie znajduje się jeden z kluczowych węzłów komunikacyjnych w Polsce, a także wiele ośrodków przemysłowych, takich jak Nowa Huta, zakłady teletechniczne „Telos”, Krakowska Fabryka Kabli, Krakowskie Zakłady Przemysłu Gumowego „Stomil”, zakład farmaceutyczny „Polfa” czy niedaleko położone kopalnie soli w Wieliczce i Bochni.

Niestety, często występują tu korki, co nie jest zdrowe dla jednostek napędowych wyposażonych w turbodoładowanie. Częste i gwałtowne zmiany obrotów silnika mogą owocować złym olejowaniem turbiny, powodującym jej przegrzanie lub zatarcie. Przyczyną uszkodzenia turbiny samochodowej może być również nieprawidłowa eksploatacja pojazdu oraz nieregularne wymiany oleju, filtru oleju i filtru powietrza. Kiedy dojdzie do awarii, najlepszym rozwiązaniem jest regeneracja turbiny w Krakowie.

 

Zregenerowana w Krakowie turbina
Regeneracja turbin Kraków

 


Czyszczenie turbo Kraków

Regeneracja polega na rozebraniu, wypiaskowaniu i wyczyszczeniu ultradźwiękowemu wszystkich elementów turbosprężarki. Następnie są one poddawane dokładnemu sprawdzeniu i wymianie uszkodzonych części na nowe. Przy ponownym składaniu urządzenia konieczne jest wykonanie pomiarów i, w razie konieczności, korekta jego wyważenia. Dzięki regeneracji turbiny możemy zaoszczędzić nawet czterokrotnie w porównaniu do kupna nowej turbosprężarki bo cena jest nie do zaakceptowania nienaturalnie wysoka (KKK, GARRETT), doprowadzając do pierwotnego stanu nasze uszkodzone urządzenie. Regeneracja pozwala również na dokładniejsze sprawdzenie przyczyny uszkodzenia doładowania, dzięki czemu możemy zapobiec przyszłym awariom. W ASO Bosch Diesel Service Pawlik (warsztat Melett) oferujemy regenerację na oryginalnych częściach Melett, wykonywaną w ściśle określonych warunkach. Korzystamy jedynie z najnowocześniejszych urządzeń, wykorzystywanych także przez producentów turbosprężarek. Nasza specjalizacja to auta z grupy WAG SKODA, SEAT, AUDI, VW, VOLVO V40 i MAZDA 2,4 2,0 1,9 TDI B5 56 passat i a4 a6 a2 a3. Każdy klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję i protokół z wyważania.

 

Wyczyszczone w Krakowie turbo
Czyszczenie turbo Kraków

 

Komentarze

Michalina 2019-08-27 13:58:27

Mieszkam w Krakowie od niedawna, gdzie mogę podjechać, aby zregenerować moje turbo?

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Melett – Regeneracja turbiny Lublin 02 października 2018

Melett – Regeneracja turbiny Lublin

Regeneracja turbiny Lublin | Melett serwisy | naprawa turbosprężarek Lublin...

Turbina samochodowa – czyszczenie turbiny Garrett VNT 02 października 2018

Turbina samochodowa – czyszczenie turbiny Garrett VNT

Jak wygląda turbina samochodowa – budowa turbosprężarki – czyszczenie turbiny...

Zmienna geometria Turbiny w samochodach osobowych i ciężarowych 02 października 2018

Zmienna geometria Turbiny w samochodach osobowych i ciężarowych

KKK – Budowa Turbiny – Części do Turbosprężarek – Zmienna geometria Turbiny...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.