Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Nowogardem (kod pocztowy 72-200) i w Nowogardzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

W drodze z Nowogardu nad Jezioro Nowogardzkie turbosprężarka uległa awarii? Serwis Regeneracja Turbosprężarek szybko pomoże znaleźć najlepsze miejsce do naprawy. W przyszłości warto pamiętać o sprawdzaniu poziomu oleju silnikowego przed wyjazdem w podróż, jego wymianie w razie potrzeby no i oczywiście o prawidłowym użytkowaniu auta, a na pewno zmniejszą się szanse awarii auta. Samo miasto Nowogard znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, na Pobrzeżu Szczecińskim. Nowogard znajduję się w odległości 64 kilometrów od Szczecina i około 56 kilometrów od wybrzeża Bałtyku. Pierwsze informacje na temat miasta przypadają na rok 1268, kiedy to była było własnością biskupa kamieńskiego.


Gdzie w Nowogardzie zregenerujesz uszkodzoną turbinę?

Przez miasto jechać można, korzystając z dróg wojewódzkich, między innymi wojewódzkiej 106 (Rzewnowo → Golczewo → Nowogard → Maszewo → Łęczyca → Stargard Szczeciński → Pyrzyce), wojewódzka 144 (Nowogard → DobraChociwel) oraz drogi ekspresowej S16 (Olsztyn → BarczewoBiskupiecMrągowoOrzyszEłkKnyszyn).

Zabytki miasta Nowogard, które warto zobaczyć to: kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, który jest późnogotyckim kościołem Mariackim wybudowanym w latach 1330-1334, Zamek Ebersteinów z XIII wieku, fragmenty murów obronnych z XIV wieku, wieża ciśnień z 1882 roku, ratusz z roku 1911. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to prężnie się ona rozwija dzięki dużej ilości przedsiębiorstw, również turystyka odgrywa w mieście dużą rolę, ponieważ znajduje się tutaj Jezioro Nowogardzkie oraz Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Sarni Las”. Dla komfortu turystów, jak i również mieszkańców miasta Nowogard, powstał nowoczesny serwis zajmujący się profesjonalną regeneracją turbosprężarek, co jest bardzo dobrą wiadomością dla posiadaczy diesli, już teraz można śmiało regenerować turbiny w miejscu zamieszkania, co jest dużą oszczędnością czasu i pieniędzy. Oferta serwisu w Nowogardzie zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin, a dodatkowo na zregenerowaną turbinę udzielana jest roczna gwarancja. Cennik dla miasta Nowogard znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Nowogard

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nowogardzie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 17
Kod pocztowy: 72-200 Nowogard
Współrzędne GPS:
N 53° 39' 58.82'' E 15° 7' 6.038''

Układ turbodoładowania przed demontażem na stole pracowniczym z Nowogardu Naprawiona w profesjonalny sposób turbina z Nowogardu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowogardzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowogardzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nowogardem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowogardu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowogard 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowogardzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowogard)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nowogardzie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowogardu do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowogardu turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
72-200 Nowogard Pustać Bohaterów Warszawy NGD02N 53.664669/15.130910 Wyszukaj
72-200 Nowogard Plewniak Stanisława Rzeszowskiego NGD01N 53.666248/15.120250 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.