Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 05-540) Zalesie Górne • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.60

W drodze przez Zalesie Górne twoja turbosprężarka uległa awarii? W takim razie skieruj się w Zalesiu Górnym do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek, który oferuje swoim klientom pełną regenerację przy użyciu specjalistycznych maszyn oraz oryginalnych części najlepszych producentów, co pozwala na przywrócenie uszkodzonej turbinie fabrycznych osiągów. Turbiny coraz częściej ulegają awarii, a główne przyczyny uszkodzenia turbiny to: nieregularna wymiana oleju, olej słabej jakości oraz zanieczyszczenia w układzie olejowym.


Zalesie Górne a regeneracja turbin po awarii

Jeśli chodzi o samą wieś Zalesie Górne, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Piaseczno. Wieś Zalesie Górne leży w odległości około 3 kilometrów od Piaseczna oraz 28 kilometrów od centrów stolicy Polski. Liczba mieszkańców wsi Zalesie Górne to około 3200 osób. Wieś Zalesie Górne została założona w roku 1903, wieś ta jest miejscowością letniskową i leży w Chojnowskim Parku krajobrazowym, dlatego też nie brakuje tu wczasowiczów głównie z Warszawy i okolic.

Przez wieś Zalesie Górne biegnie droga wojewódzka numer 873 (Pilawa → Zalesie Górne), która łączy się z drogą krajową numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Problem uszkodzonej turbiny dotyka również mieszkańców wsi Zalesie Górne, co wynika poniekąd z zaniedbania lub też niewłaściwego użytkowania aut z silnikami diesla przez kierowców. Dzięki specjalistycznym maszynom serwis w Zalesiu Górnym przywraca turbinie fabryczne osiągi, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy związanych z zakupem nowej turbiny, której koszt to często nawet kilka tysięcy złotych. Serwis w Zalesiu Górnym wykonuje usługi takiej jak diagnostyka, czyszczenie no i oczywiście regeneracja, a każda turbina po regeneracji uzyskuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Ceny, jakie oferuje serwis w Zalesiu Górnym, zostały zamieszczone w cenniku poniżej.

Układ turbodoładowania po czyszczeniu w autoryzowanej pracowni w Zalesiu Górnym Naprawiona przez fachowców turbina z Zalesia Gónego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zalesiu Górnym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zalesiu Górnym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zalesiem Górnym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zalesia Górnego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zalesie Górne 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zalesiu Górnym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zalesie Górne)

Opis

Loader

W Zalesiu Górnym nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zalesia Górnego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zalesia Górnego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-540 Zalesie Górne Pionierów POP-ZGN1 52.027920/21.030279 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.