Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 08-440) Pilawie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Pilawa tylko w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek! Jak wiadomo, turbo w aucie to bardzo ważny element w funkcjonowaniu silnika diesla, dlatego też, gdy słyszysz dziwne dźwięki takie jak gwizd i świst, nie czekaj i kieruj się do serwisu. W serwisie w Pilawie zregenerujesz turbo szybko i w bardzo dobrej cenie, co jest spowodowane posiadaniem najlepszych maszyn do regeneracji.


Uszkodzona turbosprężarka w Pilawie?

Jeśli chodzi o samo miasto Pilawa, to jest ono położone w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie garwolińskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pilawa. Pilawa jest położona w odległości około 59 kilometrów od Warszawy. Najstarsze ślady osadnictwa na terenie miasta pochodzą z epoki brązu, a samo miasto powstało w XVIII wieku, natomiast prawa miejskie uzyskało w roku 1984. Teren miasta Pilawa to około 6,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4530 osób.

Przez miasto Pilawa przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 805 (Dziecinów → Warszawice → Osieck → Pilawa → Parysów → Wilchta), krajowa numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski → Hrebenne).

Do zabytków miasta Pilawa zalicza się: neogotycki dwór z XVII wieku, wiatrak holenderski z XIX wieku, dawną szkołę męską z XIX wieku, kościół świętego Marcina z XVI wieku. W mieście Pilawa, jeśli chodzi o gospodarkę, to bardzo dobrze rozwijają się tu małe prywatne firmy i przedsiębiorstwa, ale na wyróżnienie zasługuje najlepszy w okolicy serwis regeneracji turbosprężarek, który regeneruje turbiny każdego typu i w najlepszej cenie w okolicy. Ze względu na to, że opcja regeneracji turbo jest o wiele tańsza, mało kto decyduje się teraz na zakup i wymianę nowej turbiny, co związane jest z wysokimi kosztami produkcji nowej turbiny. Cennik dla miasta Pilawa wraz z cenami za usługę regeneracji turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania po serwisie u specjalistów w Pilawie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pilawie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pilawie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pilawą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pilawy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pilawa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pilawie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pilawa)

Opis

Loader

W Pilawie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pilawy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pilawy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-440 Pilawa Żołnierka Letniskowa PLI01ML 51.960140/21.529720 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.