Localizations image

46-260 Wołczyn • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Wołczyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Regeneracja turbosprężarek w mieście Wołczyn nigdy nie była prostsza, a wszystko dzięki nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Pracownia w Wołczynie przyjmuje wszystkie turbosprężarki, zarówno te uszkodzone z powodu zanieczyszczeń w oleju, jak i te uszkodzone w wyniku uderzenia przez ciało obce.


Czyszczenie i regeneracja turbin w mieście Wołczyn

Samo miasto Wołczyn położone jest w granicach województwa opolskiego, w powiecie kluczborskim, na Nizinie Śląskiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wołczyn. Nazwa miasta Wołczyn związana jest z wołem i jest związana z hodowlą bydła na tych terenach. Pierwsze wzmianki na temat Wołczyna pochodzą z 1261 roku, kiedy to Henryk III Śląski nadał miastu prawa miejskie. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Wołczyn to około 7,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5900 osób.

Przez miasto Wołczyn można przejechać, korzystając z drogi krajowej numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka → Rudniki → DziałoszynPajęcznoNowa BrzeźnicaRadomskoPrzedbórz → Ruda Maleniecka → KońskieSkarżysko-KamiennaRudnik).

Do najważniejszych zabytków miasta Wołczyn zalicza się: Stare Miasto, kościół filialny pod wezwaniem świętej Teresy z Liseaux, z lat 1770-1799, cmentarz żydowski z najstarszymi nagrobkami z XIX wieku, park miejski z połowy XIX wieku, kościół parafialny Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w stylu neogotyckim z XIX wieku, kościół ewangelicki z 1848 roku, wieża ciśnień z początku XX wieku. Na terenie Wołczyn znajduje się rezerwat przyrody Komorzno.

Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Wołczyn, to opiera się ona głównie na przemyśle lekkim, handlu i usługach. W tej ostatniej kategorii króluje w mieście oczywiście nowoczesna pracownia regeneracji turbosprężarek w Wołczynie. Pracownia w Wołczynie zasłynęła ze względu na specjalistyczne i nowoczesne maszyny, dzięki którym w pracowni regenerują uszkodzone turbiny od ręki oraz z powodu atrakcyjnej ceny, która dodatkowo zachęca do skorzystania z usług tej właśnie pracowni. Ceny, jakie oferuje pracowania za usługę regeneracji turbiny, znajdują się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny WołczynSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wołczynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 34
Kod pocztowy: 46-250, Wołczyn
Współrzędne GPS:
N 51° 0' 54.945'' E 18° 2' 48.396''

Turbosprężarka po demontażu u specjalistów w Wołczynie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wołczynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wołczynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wołczynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wołczyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wołczyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wołczynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wołczyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wołczynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wołczyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wołczyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
46-260 Wołczyn Osiedle Młodych Rynek POP-WOC3 51.018810/18.050440 Wyszukaj
46-260 Wołczyn Osiedle Młodych Opolska WLN01G 51.016109/18.053120 Wyszukaj
46-260 Wołczyn Osiedle Młodych Kluczborska POP-WOC2 51.018501/18.051571 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.