Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Szumowem (kod pocztowy 18-305) i w Szumowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Gdzie w Szumowie zregenerujecie zużyta turbinę samochodową? Wydaje się Wam, ze na terenie Szumowa to niemożliwe? To jesteście w błędzie, ponieważ w Szumowie od niedawna funkcjonuje nowoczesny zakład mechaniki samochodowej, w którym dzięki nowoczesnym sprzętom i maszynom niemieckiej marki Schenck dokonują niemalże stuprocentowych regeneracji turbin. Dokładne dane na temat usługi regeneracji turbo w Szumowie odnajdziecie na stronie Regeneracja Turbosprężarek. A teraz powiemy o samej wsi Szumowo. Zatem miejscowość Szumowo zlokalizowana jest na terytorium województwa podlaskiego, w powiecie zambrowskim, w gminie Szumowo. Liczba mieszkańców według danych statystycznych na terenie Szumowa wynosi 1079 osób.


Szumowo oraz regeneracja turbosprężarek do wszystkich marek aut 

W Szumowie znajduje się cmentarz żydowski, a niedaleko wsi Szumowo rozciąga się droga krajowa numer osiem (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → Augustów → Suwałki → Budzisk). W Szumowie mieszkańcy tejże wsi oraz przyjezdni w jej regiony zazwyczaj poruszają się pojazdami osobowymi wyposażonymi w silniki wysokoprężne, oraz turbosprężarki. A w tych bardzo często dochodzi do różnego rodzaju usterek takich jak: rysy na wałku, zużyte łożysko oporowe, olej w muszli ssącej, nieszczelny siłownik, przegrzana osłonka termiczna, wypiaskowane koło kompresji i wiele innych. W Szumowie dzięki mieszczącemu się tam serwisowi regeneracji turbo i turbin kierowcy mogą szybko i profesjonalnie naprawić swoją turbinę. W dużym stopniu do korzystania z usług warsztatu w Szumowie przyczyniają się dogodne ceny za usługi, na ogół koszt za regenerację mechanizmu turbo, nie powinien wynieść nas tutaj więcej niż jeden tysiąc złotych, co pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy, ponieważ koszt nowej turbiny to czasami nawet ponad cztery tysiące złotych.

Usługami świadczonymi na terenie wsi Szumowo, mającymi na celu zregenerowanie turbosprężarki są: dokładna analiza uszkodzenia turbo, regeneracja turbin, remont turbo, wyważanie oraz czyszczenie turbin, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zużytych części turbo na nowe, montaż oraz demontaż turbosprężarek samochodowych. Cennik za wymienione usługi dla Szumowa widniej w poniżej zamieszczonej tabelce.

Układ turbodoładowania po wymianie w laboratorium z Szumowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szumowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szumowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szumowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szumowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szumowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szumowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szumowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szumowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szumowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szumowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
18-305 Szumowo 1 Maja SMO01E 52.919029/22.083321 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.