Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 67-407) Szlichtyngowa • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Gdzie w mieście Szlichtyngowa zregenerujesz swoją turbosprężarkę samochodową? Dokładne miejsce, w którym wykonasz regenerację oraz naprawę turbo znajdziesz na stronie pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Serwis wskazuje spis mechaników zajmujących się regeneracją turbo/turbin nie tylko w mieście Szlichtyngowa, ale na terenie całej Polski. Szlichtyngowa to miasto zlokalizowane w obrębie województwa lubuskiego, na terenie powiatu wschowskiego. Miasto Szlichtyngowa jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Od 1975 roku do 19998 roku Szlichtyngowa należała do województwa leszczyńskiego.


Gdzie oddać do regeneracji uszkodzoną turbosprężarkę w Szlicgtyngowej?

Zabytkami na ternie miasta Szlichtyngowa, wpisującymi się do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa są: koźlak (wiatrak), kamienice z okresu XVIII wieku oraz XIX wieku, kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego, wozownia plebańska, dzwonnica oraz cmentarz żydowski. Szlichtyngowa jest doskonałym węzłem komunikacyjnym, przez jego obszar przebiegają następujące drogi: droga wojewódzka numer 324 (Szlichtyngowa → Góra → Załęcze) oraz droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaskiChełm → Dorohusk).

Wyżej wyszczególnionymi drogami w Szlichtyngowej poruszają się każdego dnia niezliczone ilości samochodów osobowych, samochodów ciężarowych oraz motocykli. W przypadku aut osobowych do najczęściej ulegających uszkodzeniu elementu należy turbosprężarka. Turbo to mechanizm znacznie ułatwiający jazdę kierowcom, gdyż po pierwsze zmniejsza spalanie, po drugie podwyższa moc silnika i sprawia, że jest on sprawniejszy, ponadto dzięki turbinom nieprzekraczany obecnie obowiązującej normy emisji spalin.

Jeżeli ktoś z Was znajdzie się w potrzebie naprawienia albo zregenerowanie uszkodzonej lub zużytej poprzez złą eksploatację turbosprężarki to polecamy skorzystanie z usług znajdującego się na terenie Szlichtyngowej warsztatu mechanicznego specjalizującego się głównie w regeneracji turbo. Cennik jego usług takich jak: czyszczenie turbo, wymiana zmiennej geometrii, wyważanie turbiny, remont turbo, montaż, a także demontaż turbin, regeneracja oraz naprawa turbosprężarek do wszystkich marek samochodów znaleźć można w poniżej zamieszczonej tabelce.

Układ turbodoładowania po naprawie u specjalistów w Szlichtyngowej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szlichtyngowej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szlichtyngowej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szlichtyngową 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szlichtyngowej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szlichtyngowa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szlichtyngowej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szlichtyngowa)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.