Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 26-085) Miedziana Góra • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Miedzianą Górę, twoja turbina uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Wybierz się w Miedzianej Górze do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny przechodzą szczegółowy proces diagnostyki, a następnie regeneracji. Warto jest dodać, że w serwisie w Miedzianej Górze turbiny są regenerowane przy użyciu nowych oryginalnych części, dlatego też turbiną przywracane są fabryczne osiągi, na co wpływa również używanie specjalistycznych maszyn do regeneracji.


O regeneracji i naprawie turbin w serwisie w Miedzianej Górze

Jeśli chodzi o samą wieś Miedziana Góra, to jest ona położona w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie kieleckim, w gminie Miedziana Góra, której to wieś jest siedzibą. Liczba mieszkańców wsi Miedziana Góra to około 2300 osób. W latach 19075-1998 wieś Miedziana Góra należała administracyjnie do województwa kieleckiego, a obecnie wchodzi w skład aglomeracji kieleckiej.

Przez wieś Miedziana Góra przebiega droga krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → Łagów → Opatów → AnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamość → Hrubieszów → Zosin), wojewódzka numer 748 (Ruda Strawczyńska → Strawczyn → Kostomłoty Drugie) oraz wojewódzka numer 750 (Ćmińsk Kościelny → Samsonów → Zagnańsk → Barcza).

Wieś Miedziana Góra jest głównie ośrodkiem turystycznym, a w okresie letnim w mieście nie brakuje turystów. Wśród kierowców znajdują się posiadacze aut z silnikiem diesla, dlatego też w razie awarii turbosprężarki mogą wybrać jedną z usług specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Usługi serwisu z Miedzianej Góry to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbin. Cennik dla klientów serwisu z Miedzianej Góry wraz z szacowanymi kosztami za regenerację turbosprężarek znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed wymianą w autoryzowanym serwisie w Miedzianej Górze Otrzymana od mieszkańca Miedzianej Góry turbina przystosowana do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Miedzianej Górze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Miedzianej Górze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Miedzianą Górą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Miedzianej Góry 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Miedziana Góra 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Miedzianej Górze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Miedziana Góra)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.