Localizations image

Zregeneruj swoją turbinę blisko siebie • Powiat łęczyński • Naprawa turbosprężarek i czyszczenie turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.81

W powiecie łęczyńskim zregenerujesz swoją turbosprężarkę dzięki stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek, na której widnieje lista mechaników wyspecjalizowanych w naprawie turbin samochodowych wszystkich marek. Powiat łęczyński zlokalizowany jest województwie lubelskim, swoją siedzibę posiada w mieście Łęczna. Do powiatu łęczyńskiego należą również następujące gminy wiejskie: Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów oraz Spiczyn. Na terytorium powiatu znajdują się jeziora: Piaseczno i Rogóźno. Powierzchnia powiatu zajmuje 633,75 kilometrów kwadratowych, a gęstość zaludnienia wynosi 57 367 osób.


Koszty za regenerację turbin w powiecie łęczyńskim

Do powiatu łęczyńskiego przylegają powiaty: powiat świdnicki, powiat lubelski, powiat lubartowski, powiat parczewski, powiat włodawski oraz powiat chełmski. Siedziba powiatu ma charakterystyczny układ Starego Miasta z trzema rynkami. Do zabytków powiatu łęczyńskiego należą: Zespół dworsko-parkowy na Podzamczu, Duża Synagoga, Mała Synagoga, kramy sukienne z XIX wieku, Mansjonaria w Łęcznej oraz zamek w Łęcznej. W piękny rejon powiatu łęczyńskiego dotrzeć możemy drogami: DK numer 82 (Lublin → Cyców → Włodawa),DW numer 841 (Cyców → Wierzbica → Staw → Horodyszcze-Kolonia), DW numer 829 (Łucka → Łęczna → Biskupice), DW numer 813 (Międzyrzec PodlaskiParczew → Ostrów Lubelski → Łęczna), DW numer 841 (Cyców → Wierzbica → Staw → Horodyszcze-Kolonia) oraz DW numer 820 (Łęczna → Sosnowica). Kiedy przejeżdżając przez powiat łęczyński, zorientujesz się, że twoje turbo szwankuje, warto zajechać do pobliskiego autoryzowanego serwisu mechanicznego, zajmującego się regeneracją turbosprężarek samochodowych. Dokładnego przeglądu Twojej turbiny nie dokona każdy mechanik, musi to zrealizować specjalista od turbosprężarek, który pracuje przy odpowiednich maszynach i sprzętach. Regeneracja turbosprężarki to proces przywracający pełną sprawność naszym turbinom. Nowe turbo dwukrotnie a niekiedy i więcej, w zależności od modelu auta przewyższa koszt naprawy turbosprężarki, tak więc wniosek jest prosty, nie warto od razu kupować nowej turbiny.

W powiecie łęczyńskim sytuuje się jeden z największych w kraju warsztatów mechanicznych. Najniższe ceny za jego usługi co do regeneracji oraz naprawy turbin widnieją w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po naprawie w pracowni, powiat łęczyński Zregenerowana turbina samochodowa z powiatu łęczyńskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat łęczyński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat łęczyński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat łęczyński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat łęczyński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat łęczyński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat łęczyński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat łęczyński)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat łęczyński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat łęczyński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-010 Łęczna Osiedle Samsonowicza Aleja Jana Pawła II LEN02A 51.298691/22.888660 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.