Localizations image

Regeneracja turbosprężarek – powiat parczewski • Profesjonalna naprawa turbin • Czyszczenie turbo

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Popsuła Ci się turbosprężarka w powiecie parczewskim? Jest rozwiązanie! Wystarczy odwiedzić serwis Regeneracja Turbosprężarek i tam szybko znajdziesz specjalistę od turbo, który w jeden dzień naprawi Twoją turbinę. Powiat parczewski to powiat położony w województwie lubelskim. Został reaktywowany w 1999 roku na skutek wprowadzonej w naszym kraju reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu zostało miasto Parczew, ponadto w jego skład wchodzą gminy wiejskie: Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień oraz Sosnowica. Sąsiadami powiatu parczewskiego są: powiat łęczyński, powiat lubartowski, powiat radzyński, powiat bialski oraz powiat włodawski.


W powiecie parczewskim można skorzystaćz usługi regeneracji turbosprężarki

Przez obszar powiatu parczewskiego przebiegają drogi: droga krajowa – 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrów Sokołów Podlaski → Siedlce → ŁukówRadzyń Podlaski → Wisznice – Sławatycze) oraz cztery drogi wojewódzkie – 813 (Międzyrzec PodlaskiParczew → Ostrów Lubelski → Łęczna), 819 (Parczew → Kołacze – Łowcza – Wola Uhruska), 815 (Wisznice → Parczew → Siemień → Lubartów) i 820 (Łęczna → Sosnowica). Przy owych drogach znajduje się Park Narodowy, Muzeum Augusta Zamoyskiego, wiele różnych firm, marketów oraz warsztatów mechanicznych. W zakładach mechanicznych w powiecie parczewskim znajdują się najnowszej generacji maszyny oraz przyrządy mające na celu: czyszczenie turbin, wyważanie turbo, wykonywanie pomiarów oraz regenerowania zepsutych turbosprężarek. Łatwo stwierdzić, kiedy żywotność naszego turbo dobiega końca, objawia się to: brakiem mocy, ubytkami oleju, szarpaniem w trakcie przyspieszania oraz przeraźliwym odgłosem przypominającym dźwięk tarcie metalu o metal. Wobec wymienionych sygnałów, wskazujących na awarię turbo stosuje się opcję naprawy oraz regeneracji turbosprężarek.

W powiecie parczewskim istnieje możliwość nadesłania zużytego turbo kurierem do serwisu, polega to na tym, że kurier odbiera od klienta popsutą turbinę, a następnego dnia odwozi ją do klienta naprawioną. Cennik usług wykonywanych przez parczewskich mechaników znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbina po naprawie na stole w pracowni, powiat parczewski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat parczewski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat parczewski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat parczewski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat parczewski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat parczewski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat parczewski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat parczewski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat parczewski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat parczewski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-200 Parczew Szlachta 1 Maja POP-PAC5 51.646591/22.916590 Wyszukaj
21-200 Parczew Szlachta Aleja Zwycięstwa PAC01A 51.641190/22.911671 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.