Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Krasnobrodem (kod pocztowy 22-440) i w Krasnobrodzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jadąc przez Krasnobród, twoja turbina uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Wybierz się w Krasnobrodzie do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny przechodzą szczegółowy proces diagnostyki, a następnie regeneracji. Warto jest dodać, że w krasnobrodzkim serwisie turbiny są regenerowane przy użyciu nowych oryginalnych części, dlatego też turbiną przywracane są fabryczne osiągi, na co wpływa również używanie specjalistycznych maszyn do regeneracji.


Krasnobród, a regeneracja turbosprężarek

Samo miasto Krasnobród położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie zamojskim, nad rzeką Wieprz, na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia, jaką zajmuje Krasnobród to około 7 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3100 osób. Miasto powstało na przełomie wieku XV i wieku XVI, a prawa miejskie uzyskało w roku 1572. Najcenniejsze zabytki miasta Krasnobród to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w stylu barkowym wybudowany pod koniec XVII wieku, dawny klasztor dominikanów. Dodatkowo w Krasnobrodzie znajduje się wiele atrakcji dla rodzin, takich jak: Muzeum Sztuki Sakralnej, Muzeum Wieńców Dożynkowych, Rezerwat Przyrody Święty Roch, Park Linowy.

Przez Krasnobród nie przebiega żadna większa znacząca droga, ale niedaleko miasta biegnie droga krajowa numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski → Hrebenne).

Miasto Krasnobród jest głównie ośrodkiem usługowym, turystycznym i uzdrowiskowym, w okresie letnim w mieście nie brakuje turystów wybierających się nad rzekę Wieprz. Wśród nich znajdą się posiadacze aut z silnikiem diesla, dlatego też w razie awarii mogą skorzystać z usług specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Cennik dla miasta Krasnobród wraz z szacowanymi kosztami za regenerację turbosprężarek znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po wizycie w ASO w warsztacie z Krasnobrodu Zdiagnozowana i zregenerowana turbina samochodowa z Krasnobrodu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krasnobrodzie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krasnobrodzie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krasnobrodem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krasnobrodu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krasnobród 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krasnobrodzie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krasnobród)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.