Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 57-340) Dusznikach-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbo potrzebna od ręki w mieście Duszniki-Zdrój? Skieruj się w Dusznikach-Zdroju wybierz serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie uszkodzone turbiny dostają nowe życie, a wszystko dzięki nowoczesnym technologią regeneracji stosowanym w serwisie. Naprawa turbiny, jej diagnostyka, czyszczenie i regeneracji to cały złożony proces, dlatego też warto wybrać miejsce, gdzie znajdują się specjalistyczne maszyny przeznaczone do tego i cieszyć się wysoką jakością usługi regeneracji.


Jak i gdzie zregenerować turbinę w Dusznikach-Zdroju?

Samo miasto Duszniki-Zdrój położone są w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, przy granicy z Czechami, w dolinie rzeki Bystrzyca Dusznicka. Gminy sąsiadujące z miastem to: Lewin Kłodzki, gmina Szczytna. Miasto powstało na przełomie wieku X i wieku XI, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało dopiero w roku 1346. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Duszniki-Zdój to około 22,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4700 osób.

Przez miasto Duszniki-Zdrój przebiega droga wojewódzka numer 389 (Duszniki-Zdrój → Międzylesie) i droga krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszków  Ostrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko).

Do zabytków miasta Duszniki-Zdrój zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła z XVII wieku, kościół polskokatolicki parafialny pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej z XIX wieku, kaplicę pustelnika z XVIII wieku, park zdrojowy z początku XIX wieku, kaplicę na Górze Pustelnika z XVIII wieku, Teatr Zdrojowy imienia Fryderyka Chopina z XIX wieku, kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Gospodarka miasta opiera się głównie na turystyce, gdyż miasto jest uzdrowiskiem, które pierwsze miejsca kuracji postawiło w roku 1769. Poza tym znajduje się tu Centrum Diagnostyki i Leczenia Osteoporozy, ale także inne firmy niezwiązane z uzdrowiskiem takie jak na przykład serwis regeneracji turbosprężarek, który zajmuje się profesjonalną naprawą i regeneracją turbo. Ceny, jakie oferuje serwis w Dusznicach-Zdroju został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera ceny za usługę regeneracji i naprawy turbo.

Turbosprężarka po wizycie w ASO w autoryzowanym serwisie z Dusznik-Zdroju Zregenerowana turbina samochodowa dostarczona do mechaników z Dusznik-Zdroju

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dusznikach-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dusznikach-Zdroju 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dusznikami-Zdrojem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dusznik-Zdroju 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Duszniki-Zdrój 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dusznikach-Zdroju 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Duszniki-Zdrój)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dusznikach-Zdroju nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dusznik-Zdroju do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dusznik-Zdroju turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-340 Duszniki-Zdrój Wapienniki Sudecka DUS01G 50.404720/16.387730 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.