Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 26-807 Bukówno

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Szukasz miejsca regeneracji turbin we wsi Bukówno? Wybierz się w Bukównie do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Oferta serwisu w Bukównie zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin, a dodatkowo warto wspomnieć, że na zregenerowane turbiny serwis udziela rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Dzięki pracy na specjalistycznych maszynach oraz używaniu przez serwis najlepszych części, turbiny, które tu trafiają, odzyskują fabryczne osiągi.


Proces regeneracji uszkodzonej turbiny w serwisie w Bukównie

Jeśli chodzi o informacje na temat wsi Bukówno, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie białobrzeskim, w gminie Radzanów. Aktualna liczka mieszkańców wsi Bukówno to około 420 osób. Wieś Bukówno podzielona jest na 3 części: Podlas, Śliwiny oraz Włodzimierzów. Przez wieś Bukówno przebiega rzeka Pierzchnianka, która jest jednym z dopływów rzeki Pilica. Jednym z zabytków wsi Bukówno jest kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny wybudowany w pierwszej połowie XVII wieku.

Najbliższa droga obok wsi Bukówno to droga krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz → Klwów → Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki → Sieciechów → Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock).

Jeśli jesteś posiadaczem uszkodzonej turbiny i mieszkasz we wsi Bukówno lub okolicach to golczewski serwis regeneracji turbosprężarek, to idealne miejsce do regeneracji turbiny w dobrej cenie połączonej z wysoką jakością. W ofercie serwisu w Bukównie znaleźć można także opcję wysyłki i odsyłki turbiny za pomocą kuriera lub też paczkomatu. Cennik dla wsi Bukówno wraz z kosztami za regenerację i naprawę turbosprężarki znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina przed montażem u fachowców w Bukownie Przygotowana do montażu w samochodzie turbina z Bukówna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bukownie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bukownie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bukownem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bukowna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bukówno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bukownie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bukówno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.