Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (05-532) Baniosze • 1 warsztatów z Baniochy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

We wsi Baniocha od teraz już nie musisz się przejmować, gdzie odnajdziesz miejsce do szybkiej regeneracji turbo, bo serwis Regeneracja Turbosprężarek wskaże Ci dokładny adres oraz wskazówki dojazdu. Baniocha to wieś położona na terenie województwa mazowieckiego, konkretnie w powiecie piaseczyńskim, na terytorium gminy Góra Kalwaria. Baniocha była to wieś szlachecka w powiecie czerskim, a w latach od 1975 do 1998 miejscowość ta należała do województwa warszawskiego. Liczba mieszkańców na terenie wsi Baniocha to dokładnie 1935 osób.


Baniocha a regeneracja turbo

Ciekawostką na temat Baniochy jest to, że Baniocha jest celem podróży tak zwanych łebków kierowcy działacza sportowego Antoniego Kłuska w serialu Zmiennicy. Przez terytorium Baniochy prowadzi ciąg drogi krajowej numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom). Jak na tak ważną drogę przystało, nie mogłoby być tutaj sytuacji ani żadnego dnia brakować pojazdów osobowych, każdego dnia roi się tutaj od pojazdów wyposażonych w silniki diesla oraz turbosprężarki. A turbina choć precyzyjnie zbudowana i bardzo przydatna w naszych samochodach czasami potrafi przynieść nam spore kłopoty. W przypadku uszkodzenia którejkolwiek części turbo należy jak najszybciej udać się do specjalisty od turbo w celu zdiagnozowania usterki oraz podjęcia szybkiej naprawy zużytej lub uszkodzonej turbiny. W Baniosze funkcjonuje autoryzowany warsztat samochodowy wyspecjalizowany w naprawach oraz regeneracjach turbosprężarek samochodowych do wszystkich marek samochodów. Każda naprawiona w Baniosze turbina objęta jest dwunastomiesięczną gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów.

Cennik za usługi takie: czyszczenie turbo, remont i regeneracja turbiny, wymiana zmiennej geometrii, wyważanie turbo, montaż oraz demontaż turbosprężarek dla Baniochy znajdziecie dzięki zamieszczonej pod artykułem tabelce.

Turbina przed demontażem na stole pracowniczym w Baniosze Wyczyszczona turbosprężarka samochodowa przesłana z Baniochy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Baniosze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Baniosze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Baniochą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Baniochy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Baniocha 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Baniosze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Baniocha)

Opis

Loader

W Baniosze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Baniochy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Baniochy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-532 Baniocha Polna BCH01F 52.024761/21.118401 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.