Localizations image

Turboserwis Melett – Regeneracja Turbiny Wrocław

Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Oceń:
/ Aktualna ocena:

Naprawa turbosprężarki we Wrocławiu – TURBO-SERWIS

Wrocław to jedno z największych miast obecnie znajdujących się na terenie Rzeczypospolitej, będące bardzo ważnym ośrodkiem naukowym, turystyczny, biznesowym i przemysłowym, stanowiącym także znaczący węzeł komunikacyjny, przez który przejeżdża codziennie wiele turbodoładowanych pojazdów.

Jest to miasto na prawach powiatu, zajmujące piąte miejsce w kraju pod względem powierzchni wynoszącej 293 kilometry kwadratowe, na których żyje około 634 487 mieszkańców, co czyni Wrocław czwartym miastem pod względem liczby ludności w Polsce oraz największym w aglomeracji wrocławskiej, liczącej sobie 4 117,25 km2 oraz 1 024 014 mieszkańców. Wrocław po raz pierwszy prawa miejskie uzyskał w 1214 roku, jednak z powodu braku dokumentacji ponowne nadanie praw miejskich nastąpiło w roku 1242. Ze względu na dużą ilość cieków wodnych przepływających przez miasto i spowodowaną nimi konieczność budowy wielu mostów na przestrzeni wieków, Wrocław często nazywany jest „Wenecją Północy”. Przez miasto, prócz Odry, przepływa Bystrzyca, Ślęża, Oława i Widawa oraz wiele strug, często poukrywanych w specjalnie budowanych w tym celu kanałach.

Turbosprężarka naprawiona w specjalistycznej pracowni we Wrocławiu
Naprawa turbosprężarki we Wrocławiu


Turboserwisy Melett - Regeneracja turbiny Wrocław

Pomimo spustoszenia, do jakiego doprowadziły walki w czasie 2 Wojny Światowej, Wrocław wciąż posiada wiele wspaniałych zabytków architektonicznych z różnych okresów historycznych, wśród których znajduje się chociażby najstarszy w Polsce zegar wieżowy, pochodzący z 1368 roku. Wrocław stanowi doskonałe miejsce do inwestycji, będąc jednym z gospodarczo najstabilniejszych i jednocześnie najlepiej rozwijających się miast Europy, a te dwie cechy rzadko kiedy pojawiają się przy opisie jednego miasta. Takie warunki doskonale sprzyjają coraz prężniejszemu przemysłowi IT oraz wielu centrom finansowym i usługowym, ulokowanym na terenie miasta. Wrocław jest drugim, po Warszawie, miastem pod względem dochodów ogółem i w przeliczeniu na jednego mieszkańca, zaś wskaźnik bezrobocia w Lipcu 2015 roku oscylował wokół zaledwie 3,9%.

Wrocław posiada doskonały dostęp do wielu dróg, i szlaków tranzytowych, zarówno drogowych, kolejowych jak i powietrznych. Przez miasto przebiega, będąca częścią międzynarodowej trasy E40, autostrada A4, będąca odcinkiem trasy E67 autostrada A8 a także drogi krajowe nr 5, 35, 94 i 98. Wrocław posiada też wiele linii kolejowych, łączących go z dużą liczbą węzłów kolejowych w kraju, a także własne lotnisko o znaczeniu międzynarodowym, czyli Port Lotniczy Wrocław-Strachowice. Wrocław jest zatem dużą metropolią nastawioną na dynamiczny rozwój gospodarczy i turystykę, a także edukację wyższą, co przekłada się na ogromną liczbę aut poruszających się po ulicach tego miasta, wśród których znajduje się wiele pojazdów wyposażonych w układy turbodoładowania.

Zregenerowana turbina z Wrocławia na pracowniczym stole
Turboserwisy Melett - Regeneracja turbiny Wrocław


Czyszczenie turbo we Wrocławiu

Turbosprężarki pomagają pojazdom przemieszczającym się po Wrocławiu na mniejszą emisję szkodliwych substancji oraz niższe zużycie paliwa, a także na sprawniejsze poruszanie się po metropolii, dlatego też niezwykle ważna jest ich właściwa eksploatacja. Jeżeli jednak dojdzie do uszkodzenia tego układu, warto jak najszybciej skontaktować się z renomowanym warsztatem wyspecjalizowanym w regeneracji turbosprężarek, ponieważ nowe egzemplarze bywają czasem niedostępne, a już z pewnością są bardzo kosztowne w zakupie. Regeneracja turbosprężarki w Turboserwis Melett Wrocław pozwala na zdecydowanie tańsze osiągnięcie takich samych parametrów, jak w przypadku nowego urządzenia, dzięki czemu znów będzie można podróżować po tak pięknym mieście jak Wrocław.

Wyczyszczone we Wrocławiu turbo przed wysyłką
Czyszczenie turbo we Wrocławiu

Komentarze

Arturr 2019-09-12 15:32:14

Mieszam tyle we Wrocławiu i nawet nie wiedziałem, że naprawiają tu turbosprężarki. Super!

fasada 2019-08-27 13:34:25

Fajny i ciekawy artykuł, można wiele dowiedzieć się o turbo, ale także i o samym mieście :)

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Koszt regeneracji turbosprężarki - Problemy w eksploatacji turbo 02 października 2018

Koszt regeneracji turbosprężarki - Problemy w eksploatacji turbo

Regeneracja turbo - cena Teoretycznie, turbosprężarka skonstruowana jest tak,...

Chorwacja (HR) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Chorwacji (Hrvatska) – cała Europa 11 kwietnia 2019

Chorwacja (HR) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Chorwacji (Hrvatska) – cała Europa

Chorwacja to państwo turystyczne, które co roku jest odwiedzane przez wielu zwiedzających,...

Serwis turbosprężarek Warszawa 02 października 2018

Serwis turbosprężarek Warszawa

SERWIS TURBIN WARSZAWA – MELETT Turbiny Serwis | Turbo-serwis Mazowieckie Obecnie...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.