blog

SerwisTurbo - Regeneracja turbosprężarek Rybnik

2 października 2018

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
Pracownia regeneracji turbo

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

SERWIS-TURBO MELETT - Regeneracja turbosprężarek Rybnik

Rybnik to duże miasto, będące głównym ośrodkiem aglomeracji rybnickiej oraz Rybnickiego Okręgu Węglowego i dziewiątym miastem pod względem liczby ludności na terenie województwa śląskiego.

Miejscowość ta powstała w XII wieku na Płaskowyżu Rybnickim, który należy do Wyżyny Śląskiej, nad rzekami Rudą i Nacyną. Prawa miejskie Rybnik otrzymał w 1327 roku, kiedy to znalazł się w granicach Królestwa Czech. Obecnie miasto to zajmuje powierzchnię równą 148,36km2, zamieszkiwaną przez około 137 041 osób, dzięki czemu miasto zajmuje czternaste miejsce pod względem powierzchni w Polsce oraz 25 miejsce pod względem liczby ludności. Miasto jest ośrodkiem centralnym aglomeracji rybnickiej, która rozciąga się na obszarze 492,23 kilometrów kwadratowych, na których żyje około 435 540 mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia 884,83os/km2.

Regeneracja turbosprężarek - pracownia

Naprawa turbin w Rybniku

W Rybniku funkcjonuje około 13 tysięcy podmiotów gospodarczych, zaś strefa przemysłowa miasta wynosi 54 hektary. Na terenie miasta działają aktualnie dwie kopalnie węgla kamiennego: KWK Chwałowice oraz KWK Jankowice, a także różne centra produkcyjne takich przedsiębiorstw jak Purmo, Tenneco Automotive czy Rybnicka Fabryka Maszyn RYFAMA. Przez miasto przebiega autostrada A1, droga krajowa numer 78 oraz drogi wojewódzkie oznaczone numerami 920, 925, 929 i 935. Rybnik, pomimo zastosowania 43 skrzyżowań o ruchu okrężnym, bardzo często bywa zakorkowany w godzinach szczytu, co może negatywnie wpływać na żywotność turbosprężarek zamontowanych w samochodach poruszających się po tym mieście. Przekłada się to na zwiększoną częstotliwość pojazdów z uszkodzonymi układami turbodoładowania, wymagającymi natychmiastowej ingerencji doświadczonego mechanika. Miasta ościenne to Racibórz, Katowice, Zabrze, Gliwice, Wodzisław, Dąbrowa Górnicza, Żory, Jaworzno, Sosnowiec.

Regeneracja turbosprężarek Rybnik

Czyszczenie turbo z Rybnika

Odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, posiadających dostęp do całego niezbędnego zaplecza maszynowo-narzędziowego mogą zapewnić jedynie renomowane zakłady zajmujące się profesjonalną regeneracją turbosprężarek z wykorzystaniem urządzeń używanych także przez producentów układów turbodoładowania. Korzystanie z takich urządzeń pozwala nie tylko na przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki i wyszukiwanie nawet mikroskopijnych defektów turbosprężarki, ale także sprawniejszą wymianę uszkodzonych części oraz wyważenie rdzenia turbosprężarki, czynność kluczową dla właściwego działania urządzenia.

Dlaczego natychmiastowa wizyta w profesjonalnym warsztacie Melett Turboserwis jest tak istotna w przypadku uszkodzenia turbosprężarki? Ponieważ jest to urządzenie, którego awaria może doprowadzić do poważnych uszkodzeń wewnątrz jednostki napędowej, której naprawa po takim incydencie będzie bardzo kosztowna. Dodatkowym argumentem za skorzystaniem z opcji regeneracji turbosprężarki nie tylko dla mieszkańców Rybnika, ale wszystkich kierowców w kraju jest fakt, że fabrycznie nowe turbosprężarki są bardzo drogimi w zakupie urządzeniami, a używane są często niesprawdzone i mogą paść po przejechaniu zaledwie kilkudziesięciu kilometrów, zaś turbosprężarka zregenerowana w wyspecjalizowanym Serwisie Turbo MELETT będzie w stanie służyć spokojnie przez kilka kolejnych lat.

Czyszczenie turbosprężarek Rybnik
Oceń wpis Aktualna ocena:  4.50

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.50
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Adam
2023-01-25 10:25:32
Regeneracja turbosprężarek to proces naprawy i odnowy turbosprężarki, który może być wykonywany przez specjalistyczne zakłady naprawcze, takie jak te znajdujące się w Rybniku. Proces regeneracji może obejmować czyszczenie, naprawianie lub wymianę różnych elementów turbosprężarki, takich jak łopatki, kompresor, układ wydechowy i inne. Regeneracja jest ważna dla zwiększenia mocy i wydajności pojazdu, a także dla uniknięcia poważniejszych problemów i kosztownych napraw w przyszłości. Warto szukać opinii o zakładach naprawczych w internecie i skontaktować się z innymi właścicielami pojazdów, którzy już korzystali z usług danego zakładu.
Mieszko
2020-03-04 15:00:21
Mieszkam w Rybniku i korzystałem z waszych usług. Przebiegło to mega sprawnie!
t4
2019-10-03 14:24:04
Troche rozjaśniliście mi wątpliwości na temat turbo. Regeneracja czy nowa turbina? Pójdę za cięciem kosztow :D
Górnik
2019-08-28 08:55:08
U nas diesli nie brakuje, a ten serwis ma duże zainteresowanie wśród kierowców z popsutymi turbosprężarkami
alex
2019-08-23 13:37:02
Jutro właśnie odsyłam swoją turbinę do warsztatu już nie mogę doczekać się efektu końcowego

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi