Localizations image

Zregeneruj turbo w Brudzewie • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 62-720 Brudzewa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wieś Brudzew posiada dobre połączenia drogowe, dlatego też na drogach miasta nie brakuje aut, a w tym diesli, których turbiny mogą ulec awarii i wymagać regeneracji. Dlatego też w Brudzewie zlokalizowany jest serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie każdy klient w razie awarii turbiny znajdzie pomoc. Cały proces serwisu w Brudzewie, czyli diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbin może być przeprowadzany jedynie przy użyciu specjalistycznych maszyn, dlatego też klienci wybierają właśnie to miejsce do regeneracji, w trosce o najwyższą jakość regeneracji.


Gdzie w Brudzewie można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Jeśli chodzi o samą wieś Brudzew, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie tureckim, w gminie Brudzew, której wieś jest siedzibą. Wieś Brudzew liczy w swoich granicach około 1620 mieszkańców. W latach 1458 do 1870 wieś Brudzew była miastem. Do zabytków wsi Brudzew można zaliczyć obiekty takie jak: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Mikołaja wybudowany w roku 1455 w stylu gotyckim oraz kaplicę pogrzebową z 1680 roku i dworek z XVII wieku.

Obok wsi Brudzew biegnie autostrada A2 (Świecko → SłubiceNowy Tomyśl → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → Koło → Łódź → ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków → Warszawa → Mińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska → Kukuryki).

Zachęcamy posiadaczy uszkodzonych turbin z Brudzewa i okolic do skorzystania z oferty serwisu regeneracji turbosprężarek, który na usługę regeneracji udziela dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, co dodatkowo skłania ludzi do skorzystania z usług serwisu. Od niedawna serwis z Brudzewa prowadzi również sprzedaż turbin na całą Polskę za pomocą kurierów i paczkomatów. Cennik dla zainteresowanych klientów ofertą serwisu z Brudzewa dla rozeznania został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera ceny za regenerację i naprawę turbosprężarek.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brudzewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brudzewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brudzewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brudzewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brudzew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brudzewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brudzew)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Brudzewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Brudzewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Brudzewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-720 Brudzew Szkolna BDW01N 52.096680/18.599670 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.