Localizations image
Strona główna / Aktualności / Regeneracja turbin Kielce

Regeneracja turbin Kielce

Naprawa turbosprężarek w Kielcach – Gwarancja Serwisów Melett

Kielce to duże miasto położone w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą, będące stolicą województwa świętokrzyskiego

Naprawiona w Kielcach turbosprężarka
Naprawa turbosprężarek w Kielcach


Regeneracja turbin Kielce

Miasto to posiada prawa miejskie od 1364 roku i zamieszkiwane jest przez 199 tysięcy mieszkańców na obszarze 109,45km2.Położone w przodującym pod względem produkcji wapna i wydobycia kamienia gipsowego woj. Świętokrzyskim Kielce były kiedyś siedzibą Biskupów Krakowskich, teraz są ważnym ośrodkiem naukowym, turystycznym, medycznym i gospodarczym, a także przechodzi przez nie kluczowy węzeł komunikacyjny, łączący drogi krajowe nr 7(Gdańsk-Chyżne), 73(Wiśniówka-Jasło) oraz 74(Sulejów-granica polsko-ukraińska w Zosinie). Miasto położone jest na terenie o dużej różnorodności wysokości, co sprzyja zwiększeniu liczby aut turbodoładowanych, lepiej radzących sobie z wjeżdżaniem pod wzniesienia.

Systemy turbodoładowania w takich autach są niezwykle przydatne, jednak potrafią też czasem odmówić posłuszeństwa. Najlepszym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest eksploatowanie pojazdu turbodoładowanego zgodnie z podstawowymi zasadami oraz częste i regularne wymiany oleju silnikowego, filtru powietrza i filtru oleju.

Zregenerowana w Kielcach turbina
Regeneracja turbin Kielce


Czyszczenie turbo w Kielcach

W przypadku defektu układu turbodoładowania można szukać nowej turbosprężarki lub oddać uszkodzoną do regeneracji w Warsztatach Melett Bosch Diesel Service - Pawlik. Regeneracja turbin, polegająca na rozebraniu, dokładnym wyczyszczeniu i sprawdzeniu każdego elementu oraz wymianie uszkodzonych komponentów, często bywa tańsza i jest zdecydowanie mniej ryzykowną alternatywą niż zakup używanego egzemplarza, który może być już mocno wyeksploatowany, ponieważ zapewnia ona trwałość zbliżoną do nowego podzespołu. Warty zapamiętania jest też fakt, że po oddaniu do wyspecjalizowanego serwisu turbosprężarka naprawiana i wyważana będzie przez odpowiednio wyszkolonych pracowników turbo-serwisu, korzystających z odpowiedniego zaplecza narzędziowo-maszynowego. Dodatkowym atutem jest możliwość sprawdzenia pochodzenia usterki, której przyczyny niezwykle rzadko znajdują się bezpośrednio w turbosprężarkach, a częściej w układach przelotowych, filtrach czy też samym oleju.

Wyczyszczona w Kielcach turbina
Czyszczenie turbo w Kielcach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Zmienna geometria Turbiny w samochodach osobowych i ciężarowych 02 października 2018

Zmienna geometria Turbiny w samochodach osobowych i ciężarowych

KKK – Budowa Turbiny – Części do Turbosprężarek – Zmienna geometria Turbiny...

Turbosprężarki Mielec 12 października 2018

Turbosprężarki Mielec

Jak zregenerować turbosprężarkę w Mielcu? Jak wybrać odpowiedni warsztat z Mielca?...

Regeneracja turbin Lubelskie 02 października 2018

Regeneracja turbin Lubelskie

Regeneracja turbosprężarek - województwo lubelskie REGENERACJA TURBIN LUBELSKIE...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.