Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 62-410 Zagórów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.33

Jadąc przez miasto Zagórów, twoja turbina uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Wybierz się w Zagórowie do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny regenerowane są przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych oryginalnych części. Dodatkowe atuty warsztatu w Zagórowie to wysoka jakość usług i atrakcyjna cena oraz udzielana gwarancja na zregenerowane turbiny na rok bez limitu kilometrów. Warsztat w Zagórowie bardzo często przyjmuje turbiny uszkodzone z powodu niewłaściwego użytkowania, czy też nieregularnej wymiany oleju lub uszkodzeniem ciałem obcym.


Jak zregenerować turbosprężarkę w Zagórowie?

Samo miasto Zagórów położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie słupeckim, nad rzeką Wartą i jest siedzibą gminy Zagórów. Miasto Zagórów leży w odległości 16 kilometrów od Słupcy. Powierzchnia, jaką zajmuje Zagórów to około 3,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Pierwsze wzmianki na temat Zagórowa pochodzą z roku 1145, prawa miejskie Zagórów otrzymał w roku 1407 z rąk króla Władysława Jagiełły, a 1778 roku Stanisław August Poniatowski wydał przywilej organizowania jarmarków w mieście raz w miesiącu. Najcenniejsze zabytki Zagórowa to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Piotra i Pawła z XV wieku, zespół kościoła ewangelickiego z kościołem z 1884 roku, pastorówką z 1938 roku i kantorówą z 1913 roku, domy z XIX wieku.

Przez samo miasto Zagórów nie przebiegają żadne znaczące drogi, ale obok miasta biegnie autostrada A2 (Świecko → Słubice Nowy Tomyśl → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → Koło → Łódź → ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków → Warszawa → Mińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska → Kukuryki).

Zachęcamy wszystkich klientów z uszkodzonymi turbinami w Zagórowie do skorzystania z usług autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Polecamy właśnie to miejsce ze względu na najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i najlepszą cenę w okolicy. Cennik dla miasta Zagórów znajduje się w tabeli poniżej i zawiera ceny za regenerację turbin.

Układ doładowania po czyszczeniu w laboratorium w Zagórowie Naprawione turbo z Zagórowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zagórowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zagórowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zagórowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zagórowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zagórów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zagórowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zagórów)

Opis

Loader

W Zagórowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zagórowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zagórowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-410 Zagórów Mały Rynek ZGR01N 52.167889/17.898251 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.