Localizations image

Kod 59-400 Zębowice – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Zębowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek po awarii w Zębowicach dostępna od ręki! Jeśli szukasz w Zębowicach odpowiedniego miejsca do regeneracji uszkodzonej turbiny, to polecamy wybrać jeden z warsztatów zajmujących się regeneracja turbin. Każdego dnia mechanicy z warsztatu w Zębowicach zmagają się z licznymi usterkami turbosprężarek, niektóre z nich to: brak oleju, zły olej, niewłaściwa eksploatacja, uszkodzenie ciałem obcym, dlatego też w trosce o swoje turbo warto zadbać o takie aspekty jak właściwy olej silnikowy, a na pewno wydłuży to życie turbiny.


Gdzie w Zębowicach oddać do regeneracji uszkodzo ną turbinę?

Jeśli chodzi o samą wieś Zębowice, to jest ona położona w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie jaworskim, w gminie Paszowice. Liczba mieszkańców wsi Zębowice to około 460 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Zębowice położona była w granicach województwa legnickiego. Po raz pierwszy nazwa wsi została zapisana w łacińskim dokumencie w roku 1251. Jednym z zabytków wsi Zębowice jest park z XIX wieku oraz drugi park z przełomu wieku XIX i wieku XX.

Najbliższa droga obok wsi Zębowice to droga krajowa numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → JanówSzczekociny).

W Zębowicach można znaleźć oczywiście warsztat zajmujący się regeneracją turbin. Koszt nowej turbiny często przekracza możliwość kierowców posiadających auta z silnikiem diesla, dlatego też opcja regeneracji turbo na miejscu to świetny pomysł. Regeneracja turbosprężarki na nowych i oryginalnych częściach pozwala przywrócić turbinie fabryczne osiągi, a to wszystko za niską cenę i szybki czas oczekiwania. W ofercie warsztatu w Zębowicach można wykonać usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja to podstawa procesu regeneracji turbo. Cennik dla zainteresowanych regeneracją klientów warsztatu w Zębowicach znajduje się w tabli poniżej.

Układ turbodoładowania przed wymianą na stole w pracowni z Zębowic Zregenerowane i wyczyszczone turbo z Zębowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zębowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zębowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zębowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zębowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zębowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zębowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zębowice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zębowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zębowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zębowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
59-400 Zębowice Szpitalna JWO01N 51.044449/16.202959 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.