Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 05-831) Rozalinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Usługa regeneracji turbiny samochodowej w Rozalinie, czy uda nam się dokonać w przystępnej cenie naprawy turbosprężarki? Tak dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek szybko i tanio zregenerujemy swoją turbinę, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę Twojego miasta lub wsi a system wyszukiwania przekieruje nas do listy mechaników od turbo. Rozalin to wieś położona w Polsce, dokładnie w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, na terenie gminy Nadarzyn. Liczba mieszkańców żyjących na obszarze Rozalina to 571 osób. W latach od 1975 do 1998 Rozalin należał administracyjnie do obrębu województwa warszawskiego.


Usługa regeneracji turbiny samochodowej w Rozalinie

Blisko miejscowości Rozalin przebiega ciąg drogi krajowej numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko). W Rozalinie nie narzeka się nigdy na brak przejeżdżających tędy samochodów osobowych ani ciężarowych. W większości znajdujących się na tutejszych drogach aut spotykamy obecność mechanizmów turbo, a skoro mowa o turbinach to warto nadmienić jakie zalety posiada to urządzenie i po co się go w ogóle montuje w naszych pojazdach. A zatem turbosprężarka pozwala naszym silnikom na uzyskiwanie wyższej mocy oraz usprawnia jego działanie i zmniejsza spalanie, ponadto pozwala naszym pojazdom na nieprzekraczanie obecnie obowiązującej normy emisji spalin. Niestety turbosprężarka posiada również wadę, a jest nią wysoka podatność na awarie. Do najczęściej zgłaszanych usterek przez kierowców należą: połamanie lub pogięcie łopatek, urwanie wałka, skorodowanie siłownika, nagromadzenie zbyt dużej ilości nagaru na talerzyku czy też wypiaskowanie koła kompresji. Przyczyn awarii turbo jest wiele, jednak najczęściej do utraty żywotności turbiny doprowadzą sami kierowcy, zapominając o regularnej wymianie oleju oraz o wymianie filtra powietrza.

Na terenie wsi Rozalin możemy na szczęście dokonać szybkiej i taniej naprawy oraz regeneracji turbosprężarki dzięki istniejącemu tam warsztatowi mechaniki samochodowej, trudniącemu się właśnie regeneracją zużytych turbin. Cennik za usługi świadczone przez mechaników od turbo w Rozalinie znajdziemy w poniższej tabelce.

Układ doładowania po czyszczeniu na stole pracowniczym z Rozalina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rozalinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rozalinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rozalinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rozalina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rozalin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rozalinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rozalin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Rozalinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Rozalina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Rozalina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-831 Rozalin Młochowska RZL600 52.048630/20.746500 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.