Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 22-170 Rejowiec Fabryczny

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Szybka i tania regeneracja turbin w mieście Rejowiec Fabryczny! Wszystko to w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w Rejowcu Fabrycznym. Szczegółowa diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbo to specjalności pracowni w Rejowcu Fabrycznym. Tu do pracowni w Rejowcu Fabrycznym trafiają turbiny uszkodzone z różnych przyczyn, niektóre z nich to: brak oleju silnikowego, zły olej, zanieczyszczenia w oleju, uszkodzenie ciałem obcy, ale dzięki specjalistycznym maszynom nawet takie uszkodzenia nie są pracowni straszne.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Rejowcu Fabrycznym

Samo miasto Rejowiec Fabryczny położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie chełmskim i jest siedzibą gminy wiejskiej Rejowiec Fabryczny. Miasto Rejowiec Fabryczny posiada znaczący węzeł kolejowy łączący Rejowiec Fabryczny z Chełmem, Zamościem i Lublinem. Miasto jest stosunkowo młode, ponieważ powstało w roku 1958, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1962. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Rejowiec Fabryczny to około 14,3 kilometra kwadratowego, z czego około 70 procent to użytki rolne, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4400 osób.

Jeden z zabytków miasta Rejowiec Fabryczny to dwór Kiwerskich z roku 1895 roku wybudowany przez Mieczysława Morawskiego, obok którego zlokalizowany jest park ze szpalerami grabów, świerków i kasztanowców.

Jadąc przez miasto Rejowiec Fabryczny, można skorzystać z drogi wojewódzkiej numer 839 (Cyców → Siedliszcze → Marynin → Pawłów → Rejowiec) oraz drogi wojewódzkiej numer 812 (Biała Podlaska → Wisznice → WłodawaChełm → Rejowiec → Krasnystaw).

Gospodarka Rejowca Fabrycznego opiera się głównie na handlu i usługach, w dziale usług miasto szczyci się posiadaniem najlepszej w okolicy pracowni regeneracji turbosprężarek, która posiada specjalistyczne maszyny do regeneracji, które usprawniają i polepszają jakość ich usług, dlatego też mieszkańcy miasta i okoliczni posiadacze uszkodzonych turbin kierują się właśnie tu do Rejowca Fabrycznego. Dla rozeznania w cenach usług diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbin w mieście Rejowiec Fabryczny, został stworzony cennik zawierający wszystkie ceny za wyżej wymieniane usługi.


Regeneracja Turbiny Rejowiec FabrycznySerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Rejowcu Fabrycznym, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Wschodnia 18
Kod pocztowy: 22-169 Rejowiec Fabryczny
Współrzędne GPS:
51° 7' 19.067'' E 23° 15' 13.309''

Układ turbodoładowania po wyważaniu w autoryzowanym serwisie w Rejowcu Fabrycznemu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rejowcu Fabrycznemu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rejowcu Fabrycznemu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rejowcem Fabrycznym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rejowca Fabrycznego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rejowiec Fabryczny 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rejowcu Fabrycznemu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rejowiec Fabryczny)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Rejowcu Fabrycznemu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Rejowca Fabrycznego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Rejowca Fabrycznego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
22-170 Rejowiec Fabryczny Morawinek Cementowa RFA01D 51.117531/23.245899 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.