Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Mordami (kod pocztowy 08-140) i w Mordach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś w okolicach miasta Mordy i doszło do zużycia turbiny, potrzebujesz dokonać regeneracji turbosprężarki? To idealnie trafiłeś, dzięki naszej stronie Regeneracja Turbosprężarek szybko i sprawnie naprawisz swoją turbinę. Mechanika z Mordów oraz z regionu całej Polski zajmującego się naprawami turbo odnajdziesz jednym kliknięciem na naszym serwisie wybranego miasta. Mordy usytuowane są w województwie mazowieckim, na obszarze powiatu siedleckiego. Prawa miejskie Mordy posiadają od 1488 roku. W Mordach mieszka 1791 osób, powierzchnia Morda liczy 4,54 kilometry kwadratowe.


Koszty regeneracji uszkodzonej turbiny w Mordach

W Mordach na szczególną uwagę zasługują miejsca, takie jak: zespół pałacowo-parkowy z pierwszej połowy XIX wieku, obecnie zdewastowany oraz barokowy kościół świętego Michała Archanioła pochodzący z 1738 roku. Do miasta Mordy zaprowadzi nas droga (Siedlce → Mordy → ŁosiceTerespol) oraz linia kolejowa numer 31 (Siedlce → Mordy → CzeremchaHajnówka → Cisówka). W Mordach kierowcy nie muszą się przejmować zużytą turbosprężarką, ponieważ mechaników od turbo tam nie brakuje. Do usług specjalistów od turbo w Mordach należą: remont turbin, regeneracja turbosprężarek, wymiana oraz wyważanie turbo. Do każdej naprawionej przez nich turbiny dają dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Jeśli jesteś spoza regionu Mordów, możesz zregenerować turbo w warsztacie z Mordów, gdyż on funkcjonuje z kurierami z firmy DPD.

Do najczęstszych usterek turbo należą: wtarte łożyska w wałek, wytarta kierownica zmiennej geometrii, skorodowany korpus turbo, nieszczelny siłownik lub olej w muszli ssącej. Żadna z wymienionych usterek dla mechaników z Mordów nie jest straszna, oni doskonale potrafią sobie poradzić z wszystkimi awariami związanymi z turbinami, dzięki wyposażeniu swojego serwisu w najnowszej generacji maszyny firmy Schenck, wyważarki oraz myjki ultradźwiękowe w mig dokonują regeneracji turbo. Cennik usług co do regeneracji turbosprężarek samochodowych w Mordach widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

Układ doładowania po regeneracji w pracowni z Mordów Profesjonalnie zregenerowane turbo z Mordów

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mordach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mordach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mordami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mordów 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mordy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mordach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mordy)

Opis

Loader

W Mordach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Mordów do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Mordów turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-140 Mordy 11 Listopada MRD01A 52.211288/22.521749 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.