Localizations image

Powiat lidzbarski – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie warmińsko-mazurskim, powiat lidzbarski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jak znaleźć mechanika regenerującego turbiny w powiecie lidzbarskim podpowie Ci nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek. Powiat lidzbarski to jednostka administracyjna powstała w 1999 roku na skutek przeprowadzonej w kraju reformy, zmieniającej podział Polski. Usytuowany jest w województwie warmińsko-mazurskim i jako siedzibę otrzymał miasto Lidzbark Warmiński. Do powiatu lidzbarskiego należą dwa miasta: Orneta oraz wspomniany Lidzbark Warmiński. Z powiatem lidzbarskim sąsiadują powiaty: olsztyński, ostródzki, elbląski, braniewski i bartoszycki.


Czy w powiecie lidzbarskim jest dostępna regeneracja turbin?

Powiat lidzbarski słynie ze sporej obecności zabytków, takich jak: zamek biskupów warmińskich w Lidzbarku Warmińskim, budynek dawnego młyna, mury obronne, barokowy Kościół Podwyższenia Krzyża, Kaplica św. Katarzyny przy ul. Bartoszyckiej w Lidzbarku Warmińskim czy też prawosławna cerkiew w Ornecie. Zainteresowanych krajobrazem powiatu lidzbarskiego zapraszamy do zapoznania się z wykazem dróg, które poprowadzą nas w jego rejon, są to: droga wojewódzka numer 51 (Bezledy → BartoszyceLidzbark WarmińskiDobre Miasto → Olsztyn → Olsztynek), droga wojewódzka numer 513 (PasłękOrneta → Lidzbark Warmiński → Kiwity – Wozławki), droga wojewódzka numer 507 (BraniewoPieniężno → Orneta → Dobre Miasto) oraz droga wojewódzka numer 509 (Elbląg → Młynary → Drwęczno). Ruch na wymienionych drogach jest bardzo duży każdego dnia i każdej godzinie, największy jednak w porze dopołudniowej. W samochodach tędy przejeżdżających zazwyczaj nie brakuje niezwykle istotnego urządzenia, jakim jest turbosprężarka. Turbo to mechanizm znacznie ułatwiający jazdę kierowcom, choćby dlatego, że dodaje mocy pojazdom i zmniejsza ich spalanie.

Niestety niekiedy dochodzi do różnego rodzaju uszkodzeń turbo, a wtedy najlepszym wyjściem z sytuacji będzie oddanie jej do regeneracji w ręce sprawdzonego, doskonale znającego się na naprawach turbin mechanika, a takich na szczęście w powiecie lidzbarskim nie brakuje. Najniższe ceny za ich usługi widnieją w cenniku zamieszczonym w poniższej tabeli.

Turbosprężarka po wizycie w ASO u fachowców, powiat lidzbarski Zregenerowana w pełni turbina samochodowa z powiatu lidzbarskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat lidzbarski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat lidzbarski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat lidzbarski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat lidzbarski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat lidzbarski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat lidzbarski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat lidzbarski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat lidzbarski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat lidzbarski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-100 Lidzbark Warmiński Osiedle Grabowskiego Kardynała Stefana Wyszyńskiego LID01A 54.125820/20.586769 Wyszukaj
11-130 Orneta Stare Miasto Olsztyńska ONR01N 54.112499/20.134560 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.