Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (42-350) Koziegłowach • 1 warsztatów z Koziegłów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Koziegłowy, twoja turbina uległa awarii i potrzebuje regeneracji? W takim razie wybierz się w Koziegłowach do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Koziegłowach oferuje pełną regenerację turbiny na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta oraz przy użyciu specjalistycznych maszyn do regeneracji, co w efekcie pozwala odzyskać turbinie fabryczne osiągi.


Gdzie oddać w Koziegłowach uszkodzone turbo do regeneracj?

Samo miasto Koziegłowy położone jest w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Koziegłowy. Obszar, jaki zajmuje miasto Koziegłowy to około 26,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2460 osób. Miasto Koziegłowy zostało założone w XII wieku, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1402, które utraciło w roku 1870 i ponownie odzyskało w roku 1950. Do zabytków miasta Koziegłowy zalicza się: kościół świętej Marii Magdaleny w stylu gotyckim z XV wieku, kaplicę świętego Stanisława z XVII wieku, rzeźby gotyckie Matki Boskiej i Jana Chrzciciela, kościół świętego Ducha z drugiej połowy XVII wieku.

Przez miasto Koziegłowy przebiega droga wojewódzka numer 789 (Brusiek → KaletyWoźniki → Koziegłowy → Żarki → Lelów) oraz droga krajowa numer 1 (Sosnowiec → Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → Tychy → Pszczyna → Bielsko-Biała → Przybędza → Milówka).

Opcja regeneracji turbo jest bardzo chętnie wybierana wśród klientów serwisu w Koziegłowach, co związane jest poniekąd z faktem, że ceny nowych turbin są bardzo wysokie i sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Oferta serwisu w Koziegłowach opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji, wyważaniu turbin. Dodatkowo serwisu ten swoim klientom oferuje dwunastomiesięczną gwarancję na każdą zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów, co jest bardzo pozytywnym aspektem. Cennik dla miasta Koziegłowy wraz z kosztami za regenerację i naprawę uszkodzonej turbosprężarki znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po przywróceniu sprawności w profesjonalnym serwisie w Koziegłowach Zregenerowany mechanizm turbo otrzymany od klienta z Koziegłów

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Koziegłowach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Koziegłowach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Koziegłowami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Koziegłów 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Koziegłowy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Koziegłowach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Koziegłowy)

Opis

Loader

W Koziegłowach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Koziegłów do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Koziegłów turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-350 Koziegłowy Pomykacz Kościelna KOG01G 50.598171/19.163750 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.