Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 42-310 Żarki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbin w mieście Żarki tylko w nowoczesnej pracowni regeneracja turbosprężarek! Tu w pracowni w Żarkach turbiny są regenerowane przy użyciu nowoczesnych maszyn i technologii, dzięki czemu turbiną przywraca się fabryczne osiągi, a na to wszystko udzielana jest gwarancja. Do pracowni w Żarkach przybywają turbiny po awarii spowodowanej na przykład brakiem oleju silnikowego lub zanieczyszczeniem w oleju.


Usługa regeneracji turbiny dostępna w Żarkach

Samo miasto Żarki położone jest w województwie śląskim, w powiecie myszkowskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Żarki. Miasto Żarki podzielone jest na pięć dzielnic: Czarka, Leśniów Olesiów, Połomina Żarecka, Przewodziszowice. Pierwsze wzmianki na temat Żarek przypadają na pierwszą połowę XIV wieku i są zawarte w świętopietrzu, w roku 1370 miasto otrzymał jako lenno książę Władysław Opolczyk. Żarki prawa miejskie uzyskało w roku 1382. Teren miasta Żarki to około 25,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4500 osób.

Jadąc przez Żarki, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 793 (Św. Anna → Żarki → MyszkówSiewierz), wojewódzka numer 789 (Brusiek → KaletyWoźnikiKoziegłowy → Żarki → Lelów), wojewódzka numer 792 (Żarki → Kotowice → Kroczyce).

Do zabytków miasta Żarki zalicza się: sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, strażnica Przewodziszowice z XIV wieku, kościół świętego Szymona i Judy Tadeusza z 1522 roku, drewniany kościół świętej Barbary z XVII wieku, ruiny kościoła świętego Stanisława z 1782 roku, kamienne stodoły z końca XIX wieku. Gospodarka w Żarkach rozwija się bardzo dobrze, czego przykładem jest pracownia regeneracji turbosprężarek w mieście, która ściąga tu również okolicznych posiadaczy uszkodzonych turbin. Jest to związane z najwyższą jakością usług na lokalnym rynku, co wynika z posiadania nowoczesnych i specjalistycznych maszyn przeznaczonych do regeneracji. Ceny, jakie oferuje pracownia w Żarkach za usługę regeneracji, dodatkowo zachęcają do wyboru usługi regeneracji, zamiast zakupu nowej części, cennik stworzony dla miasta Żarki wraz z cenami za usług znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed demontażem w pracowni z Żarek Zregenerowana turbosprężarka z powiatu żarskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Żarkach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Żarkach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Żarki 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Żarek 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Żarki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Żarkach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Żarki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Żarkach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Żarek do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Żarek turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-310 Żarki Olesiów Strażacka ZRI01N 50.623360/19.366859 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.