Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Myszkowem (kod pocztowy 42-300) i w Myszkowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Myszków to miasto znane z autoryzowanego serwisu samochodowego, specjalizującego się w regeneracji turbin, regeneracji turbosprężarek, czy naprawie zmiennej geometrii. W Myszkowie można naprawić turbiny zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych oraz dostawczych. Mechanicy w Myszkowie oferują również wyważanie turbo, czyszczenie turbosprężarek, a także wymianę zmiennej geometrii, a to tylko kilka usług z ich bogatej oferty. Poniżej znajduje się cennik z każda usługa oraz przypisana do niej ceną.

Jeżeli mamy problemy z doładowaniem, to w większości jest to spowodowane zaniedbaniem użytkownika, od którego kupiliśmy auto lub po prostu przez naszą niedbałość. Wirnik jest najważniejszym elementem turbo, znajdują się na nim elementy takie jak: turbina, która z jednej strony napędzana jest strumieniem spalin, a z drugiej sprężarka, która tłoczy powietrze do cylindrów silnika. Wirnik może obracać się z prędkością ponad 200 tysięcy obrotów na minutę. Podczas pracy turbosprężarka potrafi rozgrzać się sporo powyżej 500 stopni Celsjusza, w związku z tym, że jej praca jest wyjątkowo ciężka, powinna być ona odpowiednio chłodzona i smarowana, za co odpowiada doprowadzany pod ciśnieniem olej.


Specjalistyczne pracownie regeneracji turbosprężarek w Myszkowie

Jeżeli tuż po włączeniu silnika będziemy wkręcać go na wysokie obroty, musimy być świadomi, że olej nie zdąży dobrze rozprowadzić się po elementach turbosprężarki, co powoduje, że będzie musiała ona pracować na sucho, zacierając przy tym łożyska wirnika. Skoro już o włączaniu, to powiedzmy także o wyłączaniu. Szybka jazda tuż po odpaleniu jest równie szkodliwa, co wyłączanie silnika od razu po szybkiej jeździe. Po wyłączeniu pojazdu turbina nadal się kręci, ale pompa nie dostarcza do niej oleju, a nawet krótka przerwa w jego dopływie może spowodować nieodwracalne skutki. W trakcie tego dochodzi również do zwęglenia oleju, który zapycha urządzenie i powoduje uszkodzenie łożysk ślizgowych. Więc jeżeli nie jesteśmy spóźnieni do pracy lub żona nam nie rodzi, powinniśmy odczekać przed wyłączeniem turbodoładowanego motoru około trzydziestu sekund. Co więcej, jeżeli chcemy przedłużyć okres żywotności naszej turbosprężarki, powinniśmy wymieniać olej częściej niż zaleca producent. Każdy kolejny przejechany kilometr powoduje, że w naszym oleju wzrasta ilość różnego rodzaju opiłków i sadzy, które powstają w wyniku pracy jednostki napędowej, a jak donoszą warsztaty z Myszkowa i innych miast, niska jakość oleju jest to najczęściej wymieniana przyczyna uszkodzenia turbosprężarki.

Myszków to miasto zlokalizowane w województwie śląskim. Myszków jest również siedziba powiatu myszkowskiego. Myszków został założony w XIV wieku, a prawa miejskie zostały nadane mu w roki 1950. Powierzchnia Myszkowa wynosi 74 kilometry kwadratowe, a zamieszkiwany jest przez około 32 250 mieszkańców, co daje niecałe 500 osób na kilometr kwadratowy.

Przez Myszków nie przebiega żadna droga krajowa, znajdują się tutaj natomiast trzy drogi wojewódzkie: DW numer 789 (Brusiek → KaletyWoźnikiKoziegłowyŻarki → Lelów), DW numer 793 (Św. Anna → Żarki → Myszków → Siewierz) oraz DW numer 791 (TrzebiniaOlkuszOgrodzieniecZawiercie → Poczesna).

Układ doładowania przed demontażem na stole pracowniczym z Myszkowa Zregenerowana i gotowa do montażu turbina z Myszkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Myszkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Myszkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Myszkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Myszkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Myszków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Myszkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Myszków)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Myszkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Myszkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Myszkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
42-300 Myszków Pohulanka 1 Maja MSY01G 50.570599/19.358950 Wyszukaj
42-300 Myszków Nowy Myszków 1 Maja POP-MYZ3 50.574699/19.330629 Wyszukaj
42-300 Myszków Nowy Myszków Tadeusza Kościuszki MSY01N 50.574059/19.326719 Wyszukaj
42-300 Myszków Mijaczów Kazimierza Pułaskiego MSY01A 50.574261/19.318510 Wyszukaj
42-300 Myszków Nowy Myszków Spółdzielcza MSY02A 50.577290/19.323771 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.