Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 62-028) Koziegłowach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Mieszkasz w Koziegłowach i potrzebujesz zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę z twojego diesla? W takim razie wybierz się w Koziegłowach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji turbin oraz innych podzespołów do diesli. Do uszkodzenia turbiny może dojść z powodu braku oleju silnikowego lub z powodu nieregularnej wymiany oleju, a uszkodzeniu ulec może jej zmienna geometrii, koło kompresji lub wałek, dlatego też warto zadbać o regularne serwisowanie auta. Wybór opcji regeneracji turbiny w pracowni w Koziegłowach jest zrozumiały, ponieważ zakup i wymiana turbiny na nową to koszt rzędu kilku tysięcy złotych, natomiast sama regeneracja to koszta w granicach kilkuset złotych.


W Koziegłowach można skorzystać z usługi regeneracji uszkodzonej turbosprężarki

Jeśli chodzi o samą wieś Koziegłowy, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, w gminie Czerwonak. Liczba mieszkańców wsi Koziegłowy to około 11400 osób co czyni Koziegłowy największą wsią w Polsce, a powierzchnia wsi to około 3,8 kilometra kwadratowego. Pierwsze wzmianki na temat wsi Koziegłowy pochodzą z roku 1296 i pochodzą z dokumentu dotyczącego kapitulacji poznańskiej.

Obok wsi Koziegłowy przebiega droga wojewódzka numer 196 (Poznań → Murowana Goślina → Wągrowiec) oraz droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn).

Główne z uszkodzeń turbiny to: wygięte łopatki zmiennej geometrii, uszkodzony wałek lub wytarte łożyska, a spowodowane jest to między innymi brakiem smarowania. W celu rozpoznania zakresu uszkodzenia turbiny warto poddać ją szczegółowej diagnostyce w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Koziegłowach. Usługi oferowane przez pracownię w Koziegłowach to: czyszczenie, wyważanie zmiennej geometrii, regeneracja oraz demontaż i montaż turbo. Każda turbina wychodząca spod rąk pracowni w Koziegłowach dostaje roczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Koziegłowach wraz z kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina przed oddaniem do klienta w warsztacie w Koziegłowach Naprawione w należyty sposób turbo z Koziegłów

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Koziegłowach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Koziegłowach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Koziegłowami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Koziegłów 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Koziegłowy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Koziegłowach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Koziegłowy)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Koziegłowach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Koziegłów do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Koziegłów turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-028 Koziegłowy Osiedle Leśne Osiedle Leśne POP-KOG1 52.449421/16.996080 Wyszukaj
62-028 Koziegłowy Osiedle Karolin Piaskowa POZ30A 52.445721/16.989700 Wyszukaj
62-028 Koziegłowy Osiedle Leśne Osiedle Leśne POZ15A 52.448750/16.993469 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.