Localizations image

Zregeneruj turbo w Woźnikach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 42-289 Woźnik

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Najlepsze miejsce do regeneracji turbin w mieście Woźniki? Tylko w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w Woźnikach! Proces diagnostyki, regeneracji i montażu turbo w serwisie przebiega szybko, co spowodowane jest posiadaniem maszyn do regeneracji najwyższej jakości. Niestety coraz częściej do serwisu w Woźnikach trafiają turbiny uszkodzone z błahych przyczyn takich jak: brak oleju, zły olej zanieczyszczenia oleju, dlatego też warto zadbać o te aspekty, posiadając auto z dieslem.


Koszty regeneracji turbiny w serwisie regeneracji turbosprężarek w Woźnikach

Jeśli chodzi o samo miasto Woźniki, to jest ono położone w granicach województwa śląskiego, w powiecie lublinieckim, na Wyżynie Wieluńsko-Woźnickiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Woźniki. Powierzchnia miasta Woźniki to około 71 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4390 osób. Jeśli chodzi o historię Woźnik, to pierwsze wzmianki na temat miasta pochodzą z roku 1206, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1386.

Przez Woźniki można przejechać drogą wojewódzka numer 789 (Brusiek → Kalety → Woźniki → KoziegłowyŻarki → Lelów), a obok miasta przebiega droga krajowa numer 1 (Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → Tychy → Pszczyna → Bielsko-Biała → Przybędza → Milówka).

Do zabytków miasta Woźniki zalicza się; kamienice na rynku, kościół świętej Katarzyny z 1346 roku w stylu romańskim, kościół świętego Walentego drewniany z barkowym wyposażeniem z XVI wieku, ratusz miejski z XIX wieku, kaplicę świętego Floriana z 1772 roku, kaplicę świętego Jana Nepomucena na rynku, średniowieczne zamczysko z XIV wieku. Przykładem firmy, która wpływa bardzo dobrze na rozwój gospodarki w Woźnikach, jest serwis regeneracji turbosprężarek, który regeneruje turbiny każdego typu i uszkodzone z różnych przyczyn. Ceny nowych turbin często przewyższają możliwości posiadaczy diesli, dlatego też serwis proponuje opcję regeneracji w o wiele lepszej cenie. Cennik dla miasta Woźniki wraz z cenami za usługę naprawy i regeneracji turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed demontażem na stole w laboratorium w Woźnikach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Woźnikach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Woźnikach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Woźnikami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Woźnik 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Woźniki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Woźnikach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Woźniki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.