Localizations image

Zregeneruj turbo w Kleczewie • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 62-540 Kleczewa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Kleczew? Wybierz w Kleczewie najlepszy warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie pracownicy przeprowadzają najpierw szczegółową diagnostykę, a następnie decydują o czyszczeniu lub regeneracji turbiny. Ze względu na coraz wyższe ceny nowych turbin, klienci decydują się na opcję regeneracji turbiny, gdyż jest to o wiele tańsze, a nowoczesne technologie pozwalają przywrócić turbiną fabryczne osiągi.


Warsztat w Kleczewie, a regeneracja turbosprężarek

Jeśli chodzi o miasto Kleczew, to jest ono położone w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie konińskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kleczew. Kleczew jest położone w odległości 22 kilometrów od Konina i 103 kilometrów od Poznania. Obszar miasta Kleczew to około 14,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 18450 osób. Miasto Kleczew zostało założone na prawie magdeburskim w 1366 roku przez Janka, prawa miejskie miasto utraciło w roku 1870, które na powrót odzyskało dopiero w roku 1919.

Jadąc przez Kleczew, można skorzystać z dróg: wojewódzkiej numer 263 (SłupcaŚlesinSompolnoKłodawa → Dąbie), wojewódzkiej numer 264 (Sławoszewek → Kleczew → Konin) oraz krajowej numer 25 (Bobolice → Biały Bór → CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → Strzelno → Ślesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica).

Do zabytków Kleczewa zalicza się przede wszystkim: dwór Wczele-Grabskich z drugiej połowy XIX wieku, domy z XIX wieku, dawny sąd grodzki z XX wieku, dawną synagogę z połowy XIX wieku, gotycki kościół parafialny świętego Andrzeja Apostoła z XIV wieku, kapliczka Jezusa Chrystusa z 1948 roku, cmentarz rzymskokatolicki z XIX wieku.

Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Kleczew, to opiera się ona głównie na przemyśle górniczo-wydobywczym, ale bardzo dobrze rozwija się tu też handel i usługi, jedną z lepszych firm usługowych na rynku motoryzacyjnym jest warsztat regeneracji turbosprężarek, który jak wynika ze statystyk, regeneruje turbiny przeszło 80 procentom osób, które w mieście takiej usługi szukają. Warsztat w Kleczewie słynie nie tylko z nowoczesnych technologi regeneracji, ale również z bardzo atrakcyjnych cen. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Kleczewo, który zawiera ceny za poszczególne usługi, znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po przywróceniu sprawności na stole w laboratorium w Kleczewie Naprawione na specjalnych maszynach turbo dostarczone z Kleczewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kleczewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kleczewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kleczewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kleczewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kleczew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kleczewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kleczew)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kleczewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kleczewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kleczewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-540 Kleczew 11 Listopada KLC02N 52.365280/18.184311 Wyszukaj
62-540 Kleczew 3 Maja POP-KLC3 52.363380/18.186489 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.