Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Kargowie (kod 64-220)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Gdzie w Kargowej zregenerować uszkodzoną turbinę? Najlepiej w Kargowej wybrać specjalistyczną pracownię regeneracji turbosprężarek, w której każda turbina przed regeneracją przechodzi proces diagnostyki, aby dokładnie sprawdzić i ustalić przyczynę awarii i przebieg regeneracji. Najczęściej do pracowni w Kargowej trafiają turbiny uszkodzone z powodu: zużycia eksploatacyjnego, braku oleju, zanieczyszczeń w układzie olejowy, uderzenia ciałem obcym. Pracownia dzięki specjalistycznym maszynom jest w stanie poradzić sobie z każdą z tych usterek, dlatego też to właśnie tutaj klienci się najchętniej kierują. Dla dodatkowej satysfakcji klientów pracownia w Kargowej udziela na turbiny dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów, co klienci też sobie cenią.


Czyszczenie i regeneracja turbin dostępna w pracowni w Kargowej

Samo miasto Kargowa położone jest w granicach województwa lubuskiego, w powiecie zielonogórskim, w Kotlinie Kargowskiej i nad rzeką Obrzycą. Teren, jaki zajmuje Kargowa to około 4,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3700 osób. Pierwsze wzmianki na temat Kargowej pochodzą z roku 1360, kiedy właścicielem był Dzierżykraj, w roku 1637 miasto uzyskało z rąk króla Władysława IV przywilej organizacji jarmarków, a w roku 1655 miasto uzyskało prawa miejskie. Do zabytków Kargowej zalicza się: kościół po ewangelicki pod wezwaniem świętego Maksymiliana Kolbego w stylu klasycystycznym wybudowany w wieku XVIII, ratusz z XVII wieku przebudowany w 1856 roku, zespół pałacowy z XVIII wieku w stylu barkowym z oficyną z XVIII wieku i parkiem krajobrazowym z zabytkową aleją lipową, kościół pod wezwaniem świętego Wojciecha w stylu neogotyckim z roku 1892.

Przez miasto Kargowa biegną drogi takie jak: wojewódzka numer 313 (Babimost → Kargowa → Klenica), krajowa numer 32 (Sękowice → Gubin → Brzózka → Połupin → Dąbie → Pław → Gronów → Łagów → Leśniów Wielki → Zielona Góra → ZawadaSulechów → Okunin → Smolno Wielkie → Chwalim → Kargowa → Wielka Wieś → Kopanica → Żodyń → Powodowo → Karpicko → Rostarzewo → Rakoniewice → Drzymałowo → Ruchocice → Grodzisk Wielkopolski → Ptaszkowo → Kotowo → Granowo → Strykowo → Stęszew) oraz wojewódzka numer 314 (Kargowa → Świętno).

Jako że miasto rozwija się bardzo dobrze i posiada dobre połączenia drogowe, na ulicach miasta nie brakuje aut, a wśród nich diesli. Dlatego też dla nich w Kargowej powstała pracownia regeneracji turbosprężarek, a dla rozeznania w ofercie i cenach firmy za regenerację turbin, poniżej w tabeli został zamieszczony cennik.

Turbina po wyważaniu u specjalistów z Kargowej Naprawione przez profesjonalistów z Kargowej turbina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kargowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kargowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kargową 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kargowej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kargowa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kargowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kargowa)

Opis

Loader

W Kargowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kargowej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kargowej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-220 Kargowa Zamieście Babimojska POP-KAG5 52.073299/15.867770 Wyszukaj
64-220 Kargowa Zamieście Babimojska KAA01A 52.073189/15.867660 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.