Localizations image

62-590 Golina • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Goliny

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Golina? Wybierz w Golinie najlepszy warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny są poddawane szczegółowej diagnostyce, a następnie czyszczeniu lub regeneracji. Coraz częściej klienci posiadający turbinę po awarii decydują się na jej regenerację, zamiast na zakup nowej części. Gdyż koszt nowej turbiny zdecydowanie przewyższa usługę regeneracji, co jest związane z kosztami produkcjo turbiny z wysokiej jakości materiałów, gdyż turbina pracuje w takich warunkach, że nie może być wykonana z tańszego materiału.


W Golinie można oddać do regeneracji uszkodzoną turbinę

Samo miasto Golina położone jest w województwie wielkopolskim, w powiecie konińskim, na Pojezierzu Kujawskim, na zachód od Konina i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Golina. Po raz pierwszy miasto zostało wymienione w Kronice polskiej Galla anonima z roku 1112, obecna nazwa miasta jest używana już od roku 1280, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1330 z rąk Władysława Łokietka. Teren miasta Golina to około 3,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4500 osób. Do zabytków miasta Golina zalicza się: kościół świętego Jakuba Apostoła z 1765 roku, a wokół niego zlokalizowane są dwie kaplice, park krajobrazowy z drugiej połowy XIX wieku, klasycystyczny dworek szlachecki z pierwszej połowy XIX wieku.

Przez miasto Golina przebiega droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn).

Gospodarka miasta Golina opiera się na przemyśle spożywczym, metalowym i drzewnym, miasto też jest ośrodkiem handlowym i usługowym. Golina szczyci się posiadaniem w swoich granicach najlepszego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny regenerują wszyscy okoliczni posiadacze uszkodzonych turbin. Ceny, jakie oferuje warsztat w Golinie za usługę regeneracji turbo, zostały zawarte w tabeli poniżej.

Turbina po demontażu w laboratorium w Golinie Naprawiona i zregenerowana turbina otrzymana z Goliny

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Golinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Golinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Goliną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Goliny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Golina 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Golinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Golina)

Opis

Loader

W Golinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Goliny do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Goliny turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-590 Golina Dołki 92 GLN01G 52.243351/18.106371 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.