Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 87-313) Brzoziu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Brzozie oraz regeneracja turbosprężarek? Znajdziecie warsztat na terenie Brzozia, w którym uda się Wam zregenerować turbosprężarkę? Oczywiście bez problemu zregenerujecie swoją zużytą turbinę poprzez pomoc serwisu Regeneracja Turbosprężarek, to właśnie tu znajduje się spis mechaników z całego kraju służącego szybką i skuteczną regeneracją turbo. Brzozie to wieś sytuująca się w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie brodnickim, w gminie Brzozie. W Brzoziu mieszka blisko 1114 osób. W latach od 1975 do 199 miejscowość Brzozie należało do województwa toruńskiego.


Miejscowość Brzozie a regeneracja turbosprężarek samochodowych

Na terenie wsi Brzozie znajduje się parafia pod wezwaniem Wszystkich Świętych, a kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych wpisany jest w rejestr zabytków i bardzo chętnie jest odwiedzany przez turystów. Nieopodal wsi Brzozie przebiega droga krajowa o numerze 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda). Drogami znajdującymi się na terenie wsi Brzozie każdego dnia jeździ niezliczona liczba samochodów osobowych, w których znajdują się turbosprężarki. Kiedy dojdzie do sytuacji, że w trakcie jazdy usłyszysz głośny gwizd, a za autem pojawią się kłęby siwego dymu to oznaka, że Twoja turbina mogła ulec uszkodzeniu. W przypadku jakiejkolwiek awarii turbo najlepiej będzie udać się jak najszybciej do specjalisty od turbosprężarek samochodowych w celu zdiagnozowania przyczyn problemu oraz dokonania szybkiej i skutecznej regeneracji, w celu uniknięcia awarii silnika. Na każde zregenerowane turbo we wsi Brzozie klienci otrzymują od mechaników dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Cennik dla Brzozia za usługi takie jak: wyważanie turbiny, regeneracja i remont turbo, czyszczenie łopatek turbiny, wymiana zmiennej geometrii oraz montaż i demontaż turbosprężarek znajdziecie w poniżej zamieszczonej tabelce.

Turbo po przygotowaniu na stole pracowniczym z Brzozia Fachowo zregenerowana turbina z Brzozia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brzoziu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brzoziu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brzoziem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brzozia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brzozie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brzoziu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brzozie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Brzoziu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Brzozia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Brzozia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-313 Brzozie Brzozie 25 BZI01G 53.325359/19.605150 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.