Localizations image

Zregeneruj swoją turbinę blisko siebie • Powiat strzeliński • Naprawa turbosprężarek i czyszczenie turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W powiecie strzelińskim zregenerujemy turbosprężarkę przy pomocy serwisu Regeneracja Turbosprężarek, w którym odnajdziesz rejestr mechaników, zajmujących się w profesjonalny sposób regeneracją turbin. Powiat strzeliński to jednostka administracyjna położona w województwie dolnośląskim, jego siedzibą jest miasto Strzelin. W skład powiatu strzelińskiego wchodzą dwa miasta, to jest wspomniany Strzelin oraz Wiązów, oraz trzy gminy wiejskie: Borów, Kondratowice, Przeworno. Powiat strzeliński graniczy z powiatami: oławski, wrocławski, dzierżoniowski, nyski oraz brzeski.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w powiecie strzelińskim

Na terenie powiatu strzelińskiego lokalizuje się część Obszaru Chronionego Krajobrazu Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich. Podziwiać tutaj można pomniki przyrody, do których należą pojedyncze drzewa, grupy drzew oraz jeden pojedynczy krzew. Co ciekawe, w powiecie znajdują się również cztery obszary Natura 2000, są to: Karszówek, Ludów Śląski, Wzgórza Niemczańskie i Wzgórza Strzelińskie. Do powiatu strzelińskiego dojedziemy drogami: drogą krajową numer 39 (Łagiewniki → Strzelin → Biedrzychów → Owczary → BrzegNamysłówKępno), droga wojewódzka numer 395 (Wrocław → Strzelin → Ziębice → Chałupki → Paczków), droga wojewódzka numer 385 (Jaczowice → GrodkówZiębiceZąbkowice Śląskie → Wolibórz → Tłumaczów) oraz droga wojewódzka numer 396 (BierutówOława → Strzelin). Jak wszędzie tak i tu nie brakuje wśród nieprzerzedzających owymi drogami samochodach usterek związanych z turbosprężarkami. Do najczęstszych uszkodzeń związanych z turbinami są: pogięte łopatki, urwany wałek, wytarte łożysko, nieszczelny talerzyk lub osad nagaru na wirniku. Wymienione awarie turbo bardzo szybko usuną mechanicy z powiatu strzelińskiego, dla których jakakolwiek naprawa turbo to przyjemność.

Cennik usług związanych z regeneracją turbosprężarek samochodowych do wszystkich modeli aut w powiecie strzelińskim znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo przed wysyłką na stole w laboratorium, powiat strzeliński

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat strzeliński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat strzeliński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat strzeliński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat strzeliński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat strzeliński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat strzeliński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat strzeliński)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat strzeliński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat strzeliński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-100 Strzelin Osiedle Piastowskie Królowej Jadwigi STR01N 50.783161/17.060760 Wyszukaj
57-100 Strzelin Osiedle Piastowskie Wolności STR02ML 50.784592/17.068911 Wyszukaj
57-120 Wiązów Pocztowa WIA01N 50.810951/17.201420 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.