Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 57-120 Wiązowie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Wiązowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Regeneracja i naprawa turbin po awarii w Wiązowie w najlepszej cenie w okolicy! Profesjonalną regeneracją turbin w Wiązowie zajmuje się specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek. Oferuje on regenerację turbin przy użyciu specjalistycznych maszyn oraz nowych części prosto od producenta. Mechanicy pracujący w serwisie doskonale znają się na turbinach i regeneracja w ich wykonaniu to gwarancja wysokiej jakości, sprawności turbiny i przywrócenia jej fabrycznych osiągów.


Usługa czyszczenia i regeneracji turbo dostępna w serwisie w Wiązowie

Samo miasto Wiązów położone jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie strzelińskim, nad Oławą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wiązów. Teren miasta Wiązów to około 9 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2290 osób. Pierwsze wzmianki na temat Wiązowa pochodzą z roku 1155, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1252. Nazwa miast na przestrzeni wieków zmieniała się wielokrotnie. Najcenniejsze zabytki Wiązowa, które warto zobaczyć, będąc w mieście to: kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja z XIII wieku, wieża ratuszowa z roku 1585, budynki prepozytury dóbr biskupich z pierwszej połowy XVIII wieku, ratusz z 1840 roku, kościół ewangelicki wybudowany w 1847 roku.

Przez Wiązów można przejechać, korzystając z drogi krajowej numer 39 (Łagiewniki → Białobrzezie → Karczyn → Piotrowice → Mikoszów → Strzelin → Biedrzychów → Głęboka → Wyszonowice → Stary Wiązów → Częstocice → Owczary → Łukowice Brzeskie → BrzegPisarzowiceMichałowice → Lubsza → Rogalice → Raciszów → Nowe Smarchowice → Smarchowice Wielkie → Namysłów → Bukowa Śląska → Igłowice → Skoroszów → Rychtal → Mroczeń → Baranów → Kępno).

Miasto Wiązów posiada dobre połączenia drogowe z innymi miastami, dlatego też na drogach miasta i okolic nie brakuje aut, a wśród nich na pewno też znajdą się diesle, które są coraz bardziej popularne na rynku samochodowym ze względu na wysoką moc w połączeniu z ekonomią. To właśnie dla nich w Wiązowie znajduje się specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek, po to, aby w razie awarii turbo pomóc szybko i w rozsądnej cenie, bo jak wiadomo, ceny nowych turbiny potrafią sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Oferta serwisu w Wiązowie to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin. Cennik dla miasta Wiązów wraz z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed pakowaniem w specjalistycznej pracowni w Wiązowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wiązowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wiązowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wiązowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wiązowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wiązów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wiązowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wiązów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wiązowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wiązowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wiązowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-120 Wiązów Pocztowa WIA01N 50.810951/17.201420 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.