Localizations image

58-150 Strzegom • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Strzegomia

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Strzegom, gdzie zregenerować turbosprężarkę? Tylko w specjalistycznym warsztacie zajmującym się naprawą i regeneracją turbin, przy użyciu nowoczesnych technologii. W razie awarii turbosprężarki lepiej opłaca się ją zregenerować niż wymienić na inną. Podczas regeneracji serwis ma za zadanie przywrócić turbinie sprawność, tak aby była, jak nowa. Samo miasto Strzegom znajduje się w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 20,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców zamieszkujących miasto to około 16280 osób. Historię miasta zapoczątkowało plemię Ślężan, którzy założyli osadę na terenie miasta.


Usługa czyszczenia i regeneracji turbin dostępna w warsztacie w Strzegomiu

Przez miasto można podróżować drogami krajowymi i wojewódzkimi takimi jak: krajowa 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno → Poznań → Leszno → Wrocław → Strzegom → BolkówKamienna GóraLubawka), wojewódzka 374 (Jawor → Stanowice → Świebodzice).

Zabytki, jakie warto zobaczyć, będąc w mieście Strzegom to przede wszystkim: bazylika pod wezwaniem świętych apostołów Piotra i Pawła z XIV wieku, kościół pomocniczy pod wezwaniem świętej Barbary z XIV wieku, kościół pomocniczy pod wezwaniem świętej Jadwigi z XIV wieku, kaplica świętego Antoniego z 1520 roku, zespół klasztorny karmelitów z 1430 roku, klasztor elżbietanek z 1891 roku. Miasto Strzegom to jeden z głównych ośrodków kamieniarskich, w samym mieście znajduje się kilkadziesiąt firm zajmujących się wyrobami z granitu i bazaltu. Strzegomskim granitem wyłożony jest na przykład pomnik Bohaterów Westerplatte w Gdańsku. W związku z bogatą historią i przemysłem skierowanym na wydobyciu kamienia, w mieście nie brakuje nowych inwestorów i przedsiębiorców. Mieszkańcy miasta, do pracy dojeżdżają głównie autami i to właśnie dla ich komfortu w mieście powstał warsztat regenerujący uszkodzone turbosprężarki na miejscu. Oferta warsztatu w Strzegomiu opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji. Tabela poniżej przedstawia zakres cen dla miasta Strzegom.


Regeneracja Turbiny Strzegom

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Strzegomiu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 12
Kod pocztowy: 58-150 Strzegom
Współrzędne GPS:
N 50° 59' 2.135'' E 16° 16' 12.414'''

Układ turbodoładowania przed wysyłką na stole w pracowni z Strzegomia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Strzegomiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Strzegomiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Strzegomiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Strzegomia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Strzegom 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Strzegomiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Strzegom)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Strzegomiu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Strzegomia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Strzegomia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
58-150 Strzegom Osiedle Piastów Aleja Wojska Polskiego STM02ML 50.975510/16.365339 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.