Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 58-420) Lubawce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj turbinę w mieście Lubawka w najlepszym warsztacie regeneracji turbosprężarek w mieście. Warsztat w Lubawce słynie z nowoczesnych i specjalistycznych maszyn do regeneracji, czyszczenia i wyważania turbo. Warto zauważyć, że na drogach miasta Lubawka pojawia się coraz więcej diesli, ponieważ użytkownicy tych aut lubią te auta ze względu na ich moc.


Koszty za regenerację uszkodzonej turbiny w warsztacie w Lubawce

Jeśli chodzi o miasto Lubawka, to jest ono położone w województwie dolnośląskim, w powiecie kamiennogórskim, u podnóża Gór Kruczych i jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Lubawka. Historia Lubawki sięga XIII wieku, miasto lokowane było na prawie niemieckim w 1292 roku. Najstarsze ślady działalności człowieka na ternie Lubawki sięgają epoki neolitu, co potwierdzają odkrycia archeologiczne. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Lubawka to około 22,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6100 osób.

Przez miasto Lubawka przebiegają drogo wojewódzkie i krajowe takie jak: droga wojewódzka numer 368 (Ogorzelec → Przełęcz Okraj) oraz droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno → Poznań → Leszno → Wrocław → StrzegomBolkówKamienna Góra → Lubawka).

Do najważniejszych zabytków Lubawki zalicza się przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XIII wieku, kościół pomocniczy pod wezwaniem świętej Anny z XVII wieku, kaplica w zespole Kalwarii Lubawskiej na Świętej Górze, plebania z wieku XVIII, ratusz miejski z 1724 roku, kościół pod wezwaniem świętego Krzysztofa, kościół ewangelicki imienia Krzyża Chrystusa. W Lubawce bardzo dobrze rozwija się przemysł i usługi, swoje siedziby mają tu średnie przedsiębiorstwa. Oczywiście miasto Lubawka szczyci się posiadaniem najlepszego w okolicy warsztatu regeneracji turbosprężarek, który daje turbinom drugi życie i pozwala zaoszczędzić posiadaczom diesli na nowej części. Wszystkie prace nad regeneracją turbin w Lubawce, są wykonywane przy użyciu nowoczesnych maszyn, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Cennik dla miasta Lubawka został zamieszczony poniżej.

Turbina po przygotowaniu w autoryzowanej pracowni z Lubawki Naprawiona w stu procentach turbina z Lubawki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lubawce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lubawce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lubawką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lubawki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lubawka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lubawce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lubawka)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.